/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
TARGI BRANŻOWE

Targi DREMA,FURNICA i SoFab pod zarządem jednego zespłu

Autor:
Źródło: Grupa MTP
Data: 2019-02-21


Przygotowanie targów FURNICA i SoFab 2019 zostało powierzone w tym roku zespołowi do tej pory pracującemu przy targach DREMA i DremaSilesia. Połączenie załogi i wspólna promocja wydarzeń pozwolą na organizację ekspozycji targowej na miarę oczekiwań rynku oraz kompleksowe zaprezentowanie rozwiązań technologicznych dla przemysłu drzewnego i meblarskiego (od surowców, materiałów i komponentów do zaawansowanych technologicznie maszyn i urządzeń do produkcji mebli).

Targi DREMA,FURNICA i SoFab pod zarządem jednego zespłuTargi DREMA,FURNICA i SoFab pod zarządem jednego zespłuFot. MTP

W skład zespołu wchodzą:
Andrzej Półrolniczak - dyrektor projektu
Andrzej Maciaszek - specjalista ds. obsługi wystawców Furnica
Witold Lipiński - specjalista ds. obsługi wystawców SoFab
Barbara Kamińska - specjalista ds. komunikacji ze zwiedzającymi
Aleksandra Pawlina-Janyga - specjalista ds. promocji i PR

Atutem zespołu będzie z pewnością dogłębna znajomość branży drzewno-meblarskiej – jej potrzeb i oczekiwań, a także wiedza na temat liderów rynku i panujących trendów. Blok targów targów DREMA, FURNICA i SOFAB to najbardziej wyczekiwane spotkanie branży drzewnej  i meblarskiej w Polsce i jednocześnie największe w Europie Środowo-Wschodniej centrum zaopatrzenia dla producentów mebli.

-Jestem przekonany, iż nowy zespół będzie cennym wsparciem dla wrześniowych wydarzeń – mówi Andrzej Półrolniczak, dyrektor projektu. –Już dziś zapraszamy do kontaktu wystawców zainteresowanych udziałem w targach, oferując promocyjne warunki udziału.

ZGŁOŚ UDZIAŁ SWOJEJ FIRMY JAKO WYSTAWCA NA TARGI DREMASILESIA I FURNICA/ SOFAB 2019 - OTRZYMASZ PO 5% ZNIŻKI NA ZAKUP POWIERZCHNI EKSPOZYCYJNEJ W OBU WYDARZENIACH!
PROMOCYJNE CENY OBOWIĄZUJĄ DO:
Targi DremaSilesia - 22.02.2019
Targi DREMA/ FURNICA/ SOFAB - 7.06.2019

Serdecznie zapraszamy!
Targi Maszyn i Narzędzi do Obróbki Drewna DremaSilesia - 26-28.04.2019, Sosnowiec
Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi Dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA, Targi Komponentów do Produkcji Mebli FURNICA, Targi Materiałów Obiciowych i Komponentów do Produkcji Mebli Tapicerowanych SOFAB – 10-13.09.2019, Poznań


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA