/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
PAPIER I CELULOZA

Tomasz Brodecki nowym prezesem International Paper Kwidzyn

Autor: oprac. dja
Źródło: International Paper
Data: 2019-01-28


Z dniem 1. stycznia 2019 roku stanowisko Prezesa Zarządu International Paper-Kwidzyn sp. z o.o. objął Tomasz Brodecki.

Tomasz Brodecki nowym prezesem International Paper KwidzynTomasz Brodecki nowym prezesem International Paper KwidzynFot. International Paper

Tomasz Brodecki jest absolwentem Politechniki Łódzkiej, kierunku Papiernictwa i Poligrafii. Podczas 18-letniej kariery zawodowej w International Paper obejmował liczne stanowiska kierownicze w rejonach produkcyjnych. W ostatnim czasie zdobył cenne doświadczenie podczas pobytu w zakładach IP w Stanach Zjednoczonych. Po powrocie do Polski, Brodecki objął stanowisko Kierownika Zakładu Energetyki i Celulozowni, będąc także członkiem kwidzyńskiego Lead Teamu.

Z dniem 1. stycznia br. Tomasz Brodecki objął stanowisko dyrektora generalnego i prezesa zarządu International Paper-Kwidzyn sp. z o.o. zastępując Michaela Brunera, który zdecydował się odejść na emeryturę po 37 latach pracy. Funkcję prezesa kwidzyńskiej spółki Bruner pełnił od 2016r.

International Paper to światowy liderem w branży papieru, opakowań i celulozy. Firma z amerykańskim rodowodem zatrudniamy dziś ok. 55.000 pracowników w 24 krajach. W Polsce International Paper prowadzi działalność od 1992 roku kiedy przejął w procesie prywatyzacji fabrykę papieru i celulozy w Kwidzynie. Obecnie zatrudnia prawie 2,5 tys. pracowników w dwóch głównych siedzibach: w fabryce papieru i celulozy w Kwidzynie oraz w Centrum Usług Wspólnych w Krakowie. Firma posiada również swój dział sprzedaży w Warszawie.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA