DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 
OKNA I DRZWI

Marta Rzeszut na czele Invado

Invado

Autor: oprac. red
Źródło: Invado
Data: 2018-12-05


Od 1. grudnia br. funkcję prezesa zarządu Invado sp. z o.o. pełni Marta Rzeszut. Zmiana związana jest z przejściem na emeryturę Andrzeja Majchrzaka, który szefował spółce od 2010r.

Marta Rzeszut, Prezes Zarządu Invado sp. z o.o.Marta Rzeszut, Prezes Zarządu Invado sp. z o.o.Fot. Invado

Invado specjalizuje się w produkcji drzwi wewnętzrnych. Spółka jest częścią międzynarodowej grupy Arbonia z centralą w Szwajcarii.

Jak poinformowano w komunikacie, Marta Rzeszut jest członkiem Grupy Managerskiej Dywizji Drzwiowej Arbonia, dzięki czemu posiada globalne spojrzenie na perspektywy rozwoju koncernu Arbonia i firmy Invado. Ukończyła Politechnikę Krakowską oraz Akademię Górniczo-Hutniczą w Krakowie. Przez ostatnie 11 lat zajmowała stanowiska managerskie w różnych dywizjach koncernu Franke w Polsce, Wielkiej Brytanii i Szwajcarii. Doświadczenie w zarządzaniu zdobywała także pracując wiele lat w koncernach Saint Gobain i Delphi.

Grupa Arbonia działa na rynku produktów dla budownictwa. W Polsce oprócz Invado do grupy należy producent okien, firma Dobroplast. W pierwszej połowie 2018r. Arbonia w porównaniu do roku poprzedniego uzyskała 15,6% wzrost przychodów, które osiągnęły poziom 645,6 mln CHF.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz