/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
OKNA I DRZWI

Marta Rzeszut na czele Invado

Invado

Autor: oprac. red
Źródło: Invado
Data: 2018-12-05


Od 1. grudnia br. funkcję prezesa zarządu Invado sp. z o.o. pełni Marta Rzeszut. Zmiana związana jest z przejściem na emeryturę Andrzeja Majchrzaka, który szefował spółce od sierpnia 2013r.

Marta Rzeszut, Prezes Zarządu Invado sp. z o.o.Marta Rzeszut, Prezes Zarządu Invado sp. z o.o.Fot. Invado

Invado specjalizuje się w produkcji drzwi wewnętrznych. Spółka jest częścią międzynarodowej grupy Arbonia z centralą w Szwajcarii.

Jak poinformowano w komunikacie, Marta Rzeszut jest członkiem Grupy Managerskiej Dywizji Drzwiowej Arbonia, dzięki czemu posiada globalne spojrzenie na perspektywy rozwoju koncernu Arbonia i firmy Invado. Ukończyła Politechnikę Krakowską oraz Akademię Górniczo-Hutniczą w Krakowie. Przez ostatnie 11 lat zajmowała stanowiska managerskie w różnych dywizjach koncernu Franke w Polsce, Wielkiej Brytanii i Szwajcarii. Doświadczenie w zarządzaniu zdobywała także pracując wiele lat w koncernach Saint Gobain i Delphi.

Grupa Arbonia działa na rynku produktów dla budownictwa. W Polsce oprócz Invado do grupy należy producent okien, firma Dobroplast. W pierwszej połowie 2018r. Arbonia w porównaniu do roku poprzedniego uzyskała 15,6% wzrost przychodów, które osiągnęły poziom 645,6 mln CHF.

 

Aktualizacja: 05.02.2019r.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz