/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
PRZEMYSŁ DRZEWNY

Targi DREMA w światowej czołówce

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Autor: oprac. red
Źródło: Międzynarodowe Targi Poznańskie
Data: 2018-10-29


Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA znalazły się w czołówce największych wystaw światowych dedykowanych branży obróbki drewna.

Targi DREMA w światowej czołówceTargi DREMA w światowej czołówceFot. MTP

Według danych VDMA-Auma 2018, przedstawionych podczas tegorocznego zebrania Federacji Eumabois w Stambule, targi DREMA znalazły się na piątym miejscu w rankingu znanych światowych ekspozycji, tuż obok niemieckich LIGNA, włoskich XYLEXPO, amerykańskich IWF Atlanta czy chińskich WMF Shanghai, stając się tym samym poważnym graczem w globalnej targowej elicie.

Edycja DREMA 2018 była rekordowa - na 25.400 m2 powierzchni wystawienniczej swoją ofertę zaprezentowało 389 wystawców z 19 państw. Pawilony ekspozycyjne bloku targów DREMA, Furnica i SoFab przez cztery dni odwiedziło łącznie 16.600 profesjonalnych zwiedzających z branży drzewnej i meblarskiej. Dzięki imponującej, pełnej nowości ofercie zaprezentowanej przez wystawców oraz atrakcyjnemu programowi przygotowanemu we współpracy z patronami i partnerami, targi DREMA 2018 zebrały wiele pozytywnych opinii ze strony zwiedzających z całego świata.

-Poznańskie targi DREMA od lat dają okazję do prezentacji najnowocześniejszych dokonań polskich i zagranicznych producentów maszyn, narzędzi i urządzeń dla przemysłu drzewnego i meblarskiego. Są również idealną przestrzenią dla przedstawienia współczesnych technologii i rozwiązań dedykowanych branży obróbki drewna. Wystawcy światowego formatu chętnie chwalą się nowościami i innowacyjnymi osiągnięciami z sektora drzewnego i meblarskiego - podkreśla Andrzej Półrolniczak, dyrektor targów DREMA i DremaSilesia.

Tradycja produkcji maszyn do obróbki drewna w Polsce sięga roku 1865. Dzisiaj polscy przedsiębiorcy oferują kompleksowe rozwiązania dla procesów technologicznych, od technologii pierwiastkowego przerobu drewna, po zaawansowane rozwiązania dla przemysłu meblarskiego.

Krajowy przemysł maszyn i narzędzi do obróbki i przetwarzania drewna stale się rozwija, a rodzimi przedsiębiorcy mają się czym chwalić. Wiele innowacyjnych produktów i rozwiązań w niczym nie ustępuje zagranicznym technologiom, a wysoka jakość wykonania, nowoczesne materiały i korzystna cena pozwalają na skuteczne konkurowanie z dużymi graczami na globalnym rynku.

-Cieszę się, że odbywające się w Poznaniu Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi Dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA, zostały zauważone i docenione i obecnie są już jednym tchem wymieniane razem z najważniejszymi wystawami branży drzewnej i meblarskiej na świecie. Dlatego – jeśli chodzi o przyszłość branży, a co za tym idzie – targów DREMA - jestem spokojny i  z optymizmem patrzę przyszłość - dodaje Półrolniczak.

Kolejna edycja targów DREMA odbędzie się w dniach 10-13. września 2019r., w Poznaniu. Zapraszamy!


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz