/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
MEBLARSTWO

Carolina Garcia Gomez nową prezes IKEA Retail w Polsce

IKEA

Autor:
Źródło: IKEA
Data: 2018-10-03


1. października br. Carolina Garcia Gomez objęła stanowisko prezes zarządu IKEA Retail w Polsce zastępując Annę Pawlak-Kuliga, która we wrześniu br. stanęła na czele IKEA w Chinach.

Carolina Garcia Gomez, prezes IKEA Retail w PolsceCarolina Garcia Gomez, prezes IKEA Retail w PolsceFot. IKEA

Carolina Garcia Gomez karierę w IKEA rozpoczęła w 2005r. w sklepie IKEA w Barakaldo w rodzinnej Hiszpanii. Doświadczenie zawodowe zdobywała również na rynkach Słowackim, Czeskim oraz Węgierskim. Ostatnio pracowała jako wiceprezes IKEA Retail w Japonii. Z wykształcenia jest inżynierem, ukończyła także studia Master of Business Administration w IESE Business School. Ma 42 lata.

-Jestem bardzo szczęśliwa, że dołączam do zespołu IKEA na tak dynamicznie rozwijającym się rynku, gdzie świetne wyniki biznesowe idą w parze ze zrównoważonym rozwojem. Polska to wyjątkowy kraj dla IKEA, współpraca sięga lat 60-tych. Budując na tej wspaniałej historii chcemy być jeszcze bliżej Polaków, pomagać im pięknie i wygodnie żyć, rozwijając nasz biznes w kierunku sprzedaży wielokanałowej, a także gospodarki obiegu zamkniętego. Bardzo się cieszę, że mogę mieć w tym swój udział – powiedziała Carolina Garcia Gomez.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz