/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
EDUKACJA

Ostatni w tym roku „Kurs brakarski” za 631 zł / os.!

Drewno.pl

Autor: Katarzyna Jabłońska
Źródło: Drewno.pl
Data: 2018-08-30


Przed nami ostatnia w tym roku edycja Kursu Brakarzy Drewna Okrągłego. Szkolenie dla osób powiązanych z woj. warmińsko-mazurskim organizowane jest w ramach trwającego projektu unijnego pt. „Drewno - surowiec doskonały”. Koszt kursu dla osób biorących udział w projekcie unijnym 631 zł/os. Dla osób z pozostałych województw rekrutacja na kursy przebiega tak jak dotychczas, w trybie uproszczonym (formularz zgłoszeniowy). Koszt szkolenia wynosi 100% podanej ceny. Tygodniowy kurs planowany jest na przełom września i października (29. września -5. października 2018r.). Zapisy trwają do 15. września lub do zamknięcia grupy.

Ostatni w tym roku „Kurs brakarski” za 631 zł / os.!Ostatni w tym roku „Kurs brakarski” za 631 zł / os.!Fot. K.Jabłońska

Kurs brakarski cieszy się uznaniem nie tylko wśród leśników, ale także osób powiązanych z zakładami tartacznymi. Zapewne dlatego, że dobrze wyszkolony brakarz to inwestycja na lata. Obecnie mało kto potrafi prawidłowo sklasyfikować surowiec drzewny, a co za tym idzie umiejętnie go reklamować, co z kolei przekłada się na konkretne zyski podczas jego zakupu.

W kwietniu 2018r. ruszyła realizacja projektu unijnego „Drewno – surowiec doskonały: Podniesienie kompetencji zawodowych osób dorosłych w sektorze leśno-drzewnym województwa warmińsko-mazurskiego”, w ramach którego kursy zawodowe dla pracowników branży drzewnej i leśnej województwa warmińsko-mazurskiego są w 90% finansowane ze środków europejskich.

Organizatorem szkoleń są Forest Consulting Center – Leśne Centrum Kształcenia Ustawicznego oraz Drewno.pl Sp. z o. o. firmy, które od kilku lat prowadzą tego typu szkolenia.

Uczestnikami projektu mogą być osoby dorosłe, które ukończyły 18 lat i zamieszkują lub pracują / pobierają naukę na terenie województwa warmińsko-mazurskiego, nie prowadzą działalności gospodarczej, które z własnej inicjatywy zgłoszą chęć udziału w ww. kursach i przejdą poprawnie procedurę rekrutacji.

Najbliższy Kurs Brakarzy Drewna Okrągłego planowany jest w terminie 29.09--05.10.2018r.

Zakwaterowanie i część teoretyczna odbędzie się w Pałacu Będlewo, Będlewo ul. Parkowa 1, 62-060 Stęszew, www.palacbedlewo.pl (miejsce kursu może ulec zmianie).

Zajęcia praktyczne odbywać się będą na terenie tartaku.
Koszt szkolenia: 2990 zł netto + 23% VAT/os., tj. 3677,70 zł brutto/os. (Koszt kursu dla osób biorących udział w projekcie unijnym 631 zł/os. ). W cenę szkolenia wliczone jest pełne wyżywienie i zakwaterowanie w hotelu oraz komplet materiałów szkoleniowych.

Zgodnie z zarządzeniem Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych, Kurs brakarzy drewna okrągłego trwa 70 godzin i obejmuje zajęcia praktyczne i teoretyczne. Zajęcia praktyczne odbywać się będą na terenie tartaku oraz na powierzchni leśnej (szacunki drzew stojących). Kurs kończy się egzaminem teoretycznym i praktycznym. Zdanie egzaminu na poziomie określonym w regulaminie kursu umożliwia otrzymanie klasy brakarskiej.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt.
W razie dodatkowych pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji:
tel. 61 624 34 67, e - mail: biuro@forestcc.pl
Dodatkowych informacji udzielają :
- Jacek Rutkowski tel. 690 800 290 - w sprawie formalności związanych z dofinansowaniem
- Katarzyna Andrzejewska-Jabłońska tel. 601 876 319 - sprawy organizacyjne kursu


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz