/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
PRZEMYSŁ DRZEWNY

Biznesowe spoiwo - B2B Wood Meetings 2018

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Autor:
Źródło: Międzynarodowe Targi Poznańskie
Data: 2018-07-30


Polska Izba Gospodarcza Przemysłu Drzewnego i Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają na spotkania kooperacyjne dla branży drzewnej i meblarskiej B2B Wood Meetings, które odbędą się w trakcie trwania targów DREMA, w dniach 12-13. września 2018r.

Biznesowe spoiwo - B2B Wood Meetings 2018Biznesowe spoiwo - B2B Wood Meetings 2018

We wrześniu w Poznaniu podczas targów Drema 2018 odbędzie się pierwsza edycja spotkań kooperacyjnych „B2B Wood Meetings 2018”. Wydarzenie zostało zorganizowane we współpracy Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego, Polskiej Izby Gospodarczej Przemysłu Drzewnego, Międzynarodowych Targów Poznańskich i partnerów sieci Enterprise Europe Network (EEN). Jest skierowane przede wszystkim do przedsiębiorstw działających w branżach przetwórstwa drewna i produkcji maszyn, urządzeń oraz narzędzi używanych do jego obróbki, a także kupców i zleceniodawców poszukujących outsourcingu dla części swojej produkcji. Tematyka wydarzenia może spotkać się również z zainteresowaniem handlowców z sektora materiałów drzewnych (dostawców surowców, półfabrykatów i gotowych produktów) oraz naukowców chcących poszerzyć wiedzę m. in. o certyfikacji.

W celu ułatwienia wystawcom i zwiedzającym nawiązania współpracy na międzynarodowej arenie, w trakcie trwania targów DREMA organizowane są spotkania kooperacyjne B2B WOOD MEETINGS. Przeszukanie ofert podwykonawstwa i umówienie się na spotkanie z zamawiającymi jest możliwe za pośrednictwem platformy internetowej b2match. Każdy z uczestników rozmów musi zarejestrować się, określić swój profil działalności oraz rodzaj współpracy, którą chciałby nawiązać. Umożliwia to, jeszcze przed rozpoczęciem targów, skonkretyzowanie oczekiwań i umówienie się na spotkanie z potencjalnym partnerem. 30-minutowe osobiste spotkania odbędą się drugiego
i trzeciego dnia trwania targów, czyli 12. i 13. września 2018r. Spotkania kooperacyjne to wygodna i efektywna metoda na zdobycie nowych i weryfikację już pozyskanych kontaktów biznesowych.

Przy wyborze partnerów handlowych kierujemy się nie tylko technicznymi i ekonomicznymi parametrami. Do sukcesu potrzebna jest również tzw. emocjonalna chemia, zaufanie i porozumienie. Udział w spotkaniach kooperacyjnych daje możliwość dokonania wyboru przyszłych kooperantów zarówno sercem, jak i rozumem. Podczas rejestracji mamy szansę zaprezentować wszystkie swoje mierzalne atuty, ale to dopiero faktycznie odbyte spotkanie decyduje o nawiązaniu współpracy. Wcześniejsza rejestracja i dobry opis firmy to sprawdzony patent na powodzenie w branży.

SPRAWDŹ JAK TO DZIAŁA:
1. Zarejestruj się na stronie https://b2b-wood-meetings-2018.b2match.io i zaprezentuj swoją ofertę lub potrzeby
2. Wybierz potencjalnych partnerów
3. Spotkaj się na targach

Cała branża drzewna i meblarska spotyka się 11-14.09.2018 w Poznaniu na  targach DREMA / FURNICA / SOFAB. Zapraszamy!


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA