/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
CHEMIA DO DREWNA

Ochrona drewna w ogrodzie z Easy Impregnat od V33 - Raz, dwa i gotowe!

Autor:
Źródło: V33
Data: 2018-07-19


Drewno to niezwykle modny i estetyczny materiał, który stanowi doskonałe dopełnienie przydomowych tarasów, altan i pergoli. By cieszył oko przez długie lata, już dziś warto zadbać o jego odpowiednią ochronę – zwłaszcza, że pogoda za oknem sprzyja nie tylko wypoczynkowi na świeżym powietrzu, ale i pracom wokół domu. Wystarczy nieco zapału, wolne popołudnie oraz Easy Impregnat, a ogród odkryje przed nami świeże, zupełnie zaskakujące, oblicze.

Easy Impregnat V33 - Raz, dwa i gotowe!Easy Impregnat V33 - Raz, dwa i gotowe!Fot. V33

Easy Impregnat to innowacyjny preparat pozwalający na szybkie zabezpieczenie pergoli, płotów czy ogrodowych altanek. Sprawdzi się zarówno w przypadku nowego drewna, jak i renowacji zniszczonych powierzchni, zapewniając ochronę przed szarzeniem, negatywnym wpływem czynników atmosferycznych czy promieniowaniem UV. Produkt jest gotowy do użycia, nie wymaga rozcieńczenia, a do jego aplikacja jest niezwykle prosta.

Rada eksperta V33: Przed rozpoczęciem prac upewnijmy się, że odnawiana powierzchnia jest sucha, czysta i gładka, a wszystkie pozostałe elementy, które nie będą malowane, zostały zabezpieczone za pomocą folii ochronnej. Produkt starannie mieszamy, a następnie przelewamy do… opryskiwacza ogrodowego, dzięki któremu odświeżymy wysłużoną pergolę w niecałe 3 minuty! Zaczynając od góry i wykonując poziome ruchy w kształcie litery „S”, w odstępie dwóch godzin nakładamy dwie warstwy impregnatu w odległości ok. 25-30cm od malowanej powierzchni. Produkt możemy nakładać również za pomocą pędzla. Easy Impregnat najlepiej aplikować w bezdeszczowy i bezwietrzny dzień, w temperaturze od 12°C do 25°C.

Szeroki wachlarz zalet funkcjonalnych Easy Impregnatu, umożliwiających renowację nawet bardzo zniszczonych powierzchni, uzupełniają doskonałe właściwości dekoracyjne. Produkt występuje w 7 modnych kolorach: okume, antracyt, mokka, łupek, kora, tek oraz biel, zapewniając tym samym estetyczne, matowe, w pełni kryjące wykończenie.

Gotowi na letnie porządki w trybie express?

Easy Impregnat, Producent: V33
Wykończenie: matowe, kryjące
Czas schnięcia: między warstwami: 2h , całkowicie: 12h
Opakowanie: 0.75L, 2.5L, 5L

Easy Impregnat możesz zamówić w sklepie Drewno.pl 


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz