/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
EDUKACJA

Zawodowe kursy dla branży drzewnej w 90% finansowane przez UE!

Drewno.pl

Autor: oprac. kaj
Źródło: Drewno.pl
Data: 2018-05-17


W kwietniu 2018r. ruszyła realizacja projektu unijnego „Drewno – surowiec doskonały: Podniesienie kompetencji zawodowych osób dorosłych w sektorze leśno-drzewnym województwa warmińsko-mazurskiego”, w ramach którego kursy zawodowe dla pracowników branży drzewnej i leśnej województwa warmińsko-mazurskiego są w 90% finansowane ze środków europejskich.

Zawodowe kursy dla branży drzewnej w 90% finansowane przez UEZawodowe kursy dla branży drzewnej w 90% finansowane przez UEFot. forestcc

Organizatorem szkoleń są Forest Consulting Center – Leśne Centrum Kształcenia Ustawicznego oraz Drewno.pl Sp. z o. o. firmy, które od kilku lat prowadzą tego typu szkolenia.

Uczestnikami projektu mogą być osoby dorosłe, które ukończyły 18 lat i zamieszkują lub pracują / pobierają naukę na terenie województwa warmińsko-mazurskiego, które z własnej inicjatywy zgłoszą chęć udziału w ww. kursach i przejdą poprawnie procedurę rekrutacji.

Planowane kursy:
1. „Kurs operatora harwestera” (1.892 zł / os.) – 4 edycje: czerwiec i wrzesień 2018r., kwiecień i maj/czerwiec 2019r.
2. „Kurs operatora forwardera” (1.703 zł / os.) – 2 edycje: październik 2018r. i luty 2019r.
3. „Kurs brakarski drewna okrągłego z III klasą brakarską” (631 zł / os.) – 4 edycje: lipiec i wrzesień 2018r., styczeń i maj 2019r.
4. „Kurs wytrzymałościowego sortowania drewna konstrukcyjnego metodą wizualną” (355 zł / os.) – 2 edycje: czerwiec 2018r. i marzec 2019r.
5. „Kurs operatora traków taśmowych” (236 zł / os.) – 2 edycje: listopad 2018r. i marzec 2019r.

Zgłoszenia na kursy uczestnicy dokonują za pomocą przygotowanego formularza dostępnego na stronie www.forestcc.pl w zakładce „Projekt UE” w terminie do 14 dni kalendarzowych przed rozpoczęciem zajęć (decyduje data wpływu zgłoszenia). Organizator zweryfikuje zgłoszenie pod kątem poprawności ich wypełnienia, utworzy listę rankingową i następnie poinformuje chętnych mailowo o zakwalifikowaniu do udziału w kursie lub wpisaniu na listę rezerwową. W przypadku otrzymania takiej samej ilości pkt. decyduje data i godz. wpływu zgłoszenia (tzw. zasada pierwszeństwa).

Formularze zgłoszeniowe na poszczególne kursy, wraz z wymaganymi załącznikami, są dostępne do pobrania na stronie projektu www.forestcc.pl w zakładce „Projekt UE” i podstronie „Zgłoszenia – formularze”. Bezpośredni link do dokumentów: http://www.forestcc.pl/news/zgloszenia-formularze/

Realizacja projektu potrwa od kwietnia 2018 do czerwca 2019r. i przewiduje udział łącznie 110 osób.

Informacji na temat projektu udziela koordynator projektu: Jacek Rutkowski
tel. 690-800-290, e-mail: biuro@forestcc.pl

Szkolenia odbywają się w ramach projektu pt. „DREWNO – SUROWIEC DOSKONAŁY: Podniesienie kompetencji zawodowych osób dorosłych w sektorze leśno-drzewnym województwa warmińsko-mazurskiego” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020. Uczestnicy szkolenia płacą tylko 10% wartości szkolenia. W szkoleniu mogą wziąć udział osoby dorosłe z województwa warmińsko-mazurskiego.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz