/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
TECHNOLOGIE

Wood-mizer stał się właścicielem szwedzkiego producenta maszyn do obróbki drewna

Wood-Mizer

Autor:
Źródło: Wood-Mizer
Data: 2018-05-15


Wood-Mizer stał się właścicielem firmy MOReTENs AB, szwedzkiego producenta maszyn do obróbki drewna. Tym samym oferta produktów firmy Wood-Mizer, powiększyła się o szeroki asortyment popularnych frezarek, strugarek, pilarek stołowych i maszyn CNC.

Wood-mizer stał się właścicielem szwedzkiego producenta maszyn do obróbki drewnaWood-mizer stał się właścicielem szwedzkiego producenta maszyn do obróbki drewnaFot. Wood-Mizer

Firma MOReTENs istnieje na rynku szwedzkim od 1980 roku. Jest producentem znanych maszyn do obróbki drewna, takich jak strugarka czterostronna PH260 i PH360, strugarka wyrówniarka DH410, frezarka wielofunkcyjna MF30, pilarka formatowa PS315 i inne.

-Od samego początku swojej działalności firma Wood-Mizer dostarcza najwyższej jakości produkty do obróbki drewna - powiedział Prezydent Holdingu Wood-Mizer, Richard Vivers. -Teraz popularne i znane od wielu lat na całym świecie produkty firmy MOReTENs, otrzymały wysokiej jakości wsparcie serwisowe i techniczne jakie zapewnia Wood-Mizer.

Fot. Wood-Mizer

Założyciel i właściciel firmy MOReTENs, Bo Mårtensson dołączył do Wood-Mizer jako Dyrektor Generalny fabryki w Ostersund, Szwecja. Fabryka w Szwecji to piąty zakład produkcyjny firmy Wood-Mizer na świecie, obok trzech zakładów zlokalizowanych w Stanach Zjednoczonych oraz jednego w Polsce.

-Wiele lat temu, zakładając firmę MOReTENs i rozpoczynając produkcję maszyn do obróbki drewna, byłem młodym inżynierem ze stolarskim doświadczeniem. Dziś jestem dumny, że widzę moje wyroby w warsztatach na całym świecie. Teraz z przyjemnością dołączyłem do firmy Wood-Mizer, która zapewni dostęp do naszych produktów znacznie szerszej bazie klientów, a także przyspieszy wprowadzanie nowych produktów na rynki całego świata. - powiedział Mårtensson

Fot. Wood-Mizer

Od marca 2018 roku, korzystając ze swojej sieci dystrybucji Wood-Mizer wprowadza do oferty serię nowych frezarko-strugarek. Wood-Mizer, światowy lider w produkcji wąskotaśmowych maszyn tartacznych, w chwili przejęcia firmy MOReTENs staje się także producentem I dostawcą maszyn do wtórnej obróbki drewna. Wszystko to wsparte będzie wieloletnim doświadczeniem oraz doskonałą obsługą klienta firmy Wood-Mizer. 

Wszystkim znane motto Wood-Mizer "From Forest to Final Form" ("Gotowy product prosto z lasu") jest coraz bardziej rzeczywistym odzwierciedleniem rosnącej gamy oferowanych produktów.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz