/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
OKNA I DRZWI

Nie żyje Marcin Pawlak

Autor: oprac. red
Źródło: Echo Dnia
Data: 2018-04-25


Nie żyje Marcin Pawlak, prezes firmy Stolpaw specjalizującej się w produkcji drzwi drewnianych. Ciało biznesmena z raną postrzałową klatki piersiowej zostało znalezione w lesie. Policja pod nadzorem prokuratury wyjaśnia okoliczności jego śmierci.

Nie żyje Marcin PawlakNie żyje Marcin PawlakFot. Stolpaw

Jak poinformowała prokurator Beata Galas, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Radomiu, ciało 42-letniego mężczyzny odnalazła jedna z osób z jego rodziny. Do tragedii doszło w w poniedziałek około godziny 15.30 w pobliżu miejscowości Krawara, między Szydłowcem a Chlewiskami.

Mężczyzna miał ranę postrzałową klatki piersiowej. Obok stał samochód, wewnątrz którego znajdowały się dokumenty. -Jedna z wersji zakłada, że śmierć mogła nastąpić w wyniku samobójstwa, ale na razie nic więcej nie możemy powiedzieć. Czekamy między innymi na wyniki sekcji zwłok, trwają też inne czynności – powiedziała Beata Galas.

Właściciel Stolpawu był człowiekiem, który czynnie angażował się w życie społeczne, udzielał się w imprezach charytatywnych, wspierał sportowców, działał w stowarzyszeniu zrzeszających rzemieślników, był członkiem Rady Związku Polskie Okna i Drzwi.

Pogrzeb Marcina Pawlaka odbędzie się we czwartek 26. kwietnia, msza święta o godzinie 15. w kościele parafialnym w Pawłowie.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA