/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
BIOMASA DRZEWNA

VII Forum Biomasy i Czystej Energii

Autor:
Źródło: Powermeetings.eu
Data: 2018-04-03


W dniach 19. do 20. kwietnia 2018r. odbędzie VII Forum Biomasy i Czystej Energii- czyli kolejna edycja wiosennego spotkania branży energetyki biomasowej, które w tym roku odbędzie się w Mielcu i Połańcu.

Forum Biomasy i Czystej EnergiiForum Biomasy i Czystej EnergiiFot. Powermeetings.eu

Organizatorem spotkania jest zespół Powermeetings.eu wraz z Grupą Enea w roli Partnera Strategicznego. Patronat Honorowy nad tegorocznym Forum sprawują Ministerstwo Energii oraz Dyrekcja Generalna Lasów Państwowych.

Forum Biomasy jest niewątpliwie wyjątkowym spotkaniem, które już na stałe wpisało się w kalendarz uczestników rynku biomasy na cele energetyczne. Od pierwszej edycji forum, głównym założeniem było stworzenie miejsca, gdzie przedstawiciele branży będą mogli poszerzyć swoją wiedzę na temat rynku oraz bieżącego otoczenia prawnego, skorzystać z doświadczeń innych praktyków branży jak również spotkać się na neutralnym gruncie, w miłej atmosferze i utrwalić swoje dotychczasowe kontakty oraz nawiązać nowe, które z pewnością wielu zapewniły rozwój i funkcjonowanie na tym jakże trudnym rynku.

W wydarzeniu jak co roku udział wezmą przedstawiciele najważniejszych urzędów regulujących rynek jak również przedsiębiorstw z szeroko pojętej branży energetycznej m.in. elektrowni, elektrociepłowni, przedsiębiorstw energetyki cieplnej, przemysłowych odbiorców energii, dostawców i producentów biomasy, firm logistycznych, firm zajmujących się badaniem jakości oraz certyfikacją, firm zajmujących się budownictwem przemysłowym – budową nowych mocy wytwórczych, firm dostarczających technologie oraz firm inżynieryjnych i badawczych.

Pierwszego dnia Forum prelekcje przygotują przedstawiciele najważniejszych urzędów, czołowych firm energetycznych oraz dostawcy nowoczesnych rozwiązań.

Po części konferencyjnej pierwszego dnia Forum odbędzie się uroczysta kolacja, która będzie doskonałą okazją do dalszych rozmów branżowych, a niepowtarzalna atmosfera towarzysząca każdemu spotkaniu z pewnością ułatwi nawiązywanie nowych relacji biznesowych.

W programie drugiego dnia Forum zaplanowano zwiedzanie „Zielonego Bloku” w Elektrowni Połaniec – największej jednostki energetycznej na świecie opalanej mieszanką biomasy drzewnej i agro, oraz bardzo ciekawe warsztaty na temat "Co dalej z biomasą? – nowa odsłona w świetle najnowszych zmian ustawy o OZE".

Jesteśmy przekonani, że podczas nadchodzącego Forum podobnie jak w trakcie jego poprzednich edycji stworzymy miejsce do ważnej merytorycznej debaty w gronie specjalistów, tak aby branża biomasy w Polsce mogła się rozwijać i z powodzeniem funkcjonować.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia dostępne są na stronie www.powermeetings.eu

Z pewnością warto już dziś zarezerwować termin 19. i 20. kwietnia 2018r. i dołączyć do uczestników najważniejszego wiosennego spotkania branży.

Kontakt z organizatorem:
Jolanta Szczepaniak
Project Manager
powermeetings.eu

tel.: +48 22 740 67 80
e-mail: Jolanta.Szczepaniak@powermeetings.eu
www.powermeetings.eu


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz