/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
WYDARZENIA

Dotacje 2014-2020 i dofinansowanie z ZUS - punkt konsultacyjny DREMASILESIA

Autor: Dariusz Rutkowski
Źródło: Forest Consulting Center
Data: 2018-03-27


Podczas targów DREMASILESIA w Sosnowcu w ramach Strefy Warsztatów i Edukacji Zawodowej działał będzie Punkt konsultacyjny zorganizowany przez Forest Consulting Center Sp. z o.o., w którym ekspert Dariusz Rutkowski doradzał będzie w zakresie możliwości uzyskania dofinansowania z dostępnych jeszcze programów europejskich i dofinansowania z ZUS.

Dotacje 2014-2020 i dofinansowanie z ZUS - punkt konsultacyjny DREMASILESIADotacje 2014-2020 i dofinansowanie z ZUS - punkt konsultacyjny DREMASILESIAFot. Drewno.pl

Dotacje 2014 – 2020
W dalszym ciągu są jeszcze spore środki do wzięcia, szczególnie bogata w konkursy jest druga połowa 2018 roku. To ostatnia taka szansa dla polskich przedsiębiorstw na tak duże wsparcie. Już dziś można sprawdzić kierunki finansowania i zainspirować się do działania. Możliwość sprawdzenia trafności Państwa pomysłów potrzeb w oparciu o dostępne programy i wstępną ocenę szans dofinansowania oferujemy w punkcie konsultacyjnym.

Dotacja z ZUS – szansa wsparcia sektora drzewnego ze środków publicznych
W II połowie roku ponownie ruszą środki z ZUS na poprawę bezpieczeństwa pracy w zakładach pracy. Tym razem ZUS planuje ogłoszenie konkursu, w odróżnieniu od ostatnio obowiązującej zasady „kto pierwszy ten lepszy”. W punkcie konsultacyjnym powiemy Państwu jak uzyskać dotacje z ZUS na inwestycje związane z poprawą bezpieczeństwa. Firma mikro może uzyskać 100.000 zł, firma mała nawet 150.000 zł. Poziom dofinansowania to odpowiednio 90% i 80% kosztów inwestycji. ZUS sfinansuje koszty brutto inwestycji!

Dariusz Rutkowski, Forest Consulting Center Sp. z o.o.

Informacje o dotacjach ZUS w edycji 2019 znajdziesz tutaj >>>


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz