/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
WYDARZENIA

Targi Obróbki Drewna LUBDREW

Targi Lublin

Autor:
Źródło: Targi Lublin
Data: 2018-02-13


W dniach 23-25. marca 2018 roku w Targach Lublin S.A. odbędzie się kolejna, VII edycja Targów Obróbki Drewna LUBDDREW.

Targi Obróbki Drewna LUBDREWTargi Obróbki Drewna LUBDREW

Targi LUBDREW to jedyne we wschodniej Polsce specjalistyczne wydarzenie dedykowane branży drzewnej. Cieszące się rosnącą popularnością wśród zwiedzających Targi Obróbki Drewna, z roku na rok gromadzą nowych wystawców. Szeroki zakres tematyczny tego wydarzenia pozwala na zapoznanie się z najnowszymi produktami dostępnymi na rynku, takimi jak: maszyny i urządzenia do obróbki drewna, maszyny i oprogramowanie, narzędzia ręczne i elektronarzędzia. Targi to nie tylko świetna okazja do zapoznania się z nowościami w branży, ale także szansa na sprawdzenie maszyn podczas ich pracy.

LUBDREW to idealne miejsce do spotkań i wymiany doświadczeń oraz informacji dla właścicieli i pracowników zarówno małych zakładów, jak i dużych przedsiębiorstw specjalizujących się w obróbce drewna, czy też produkcji mebli. Trwające 3 dni spotkanie stanowi doskonałą możliwość do nawiązania kontaktów biznesowych. Targi, co roku skupiają liczne grono branżystów z całego kraju, jak również specjalistów zza wschodniej granicy. Wstęp na targi dla osób z branży jest bezpłatny, po wcześniejszej rejestracji za pośrednictwem strony internetowej lub w biurze Targów w dniu wydarzenia

Targi LUBDREW już tradycyjnie odbędą się wspólnie z Targami Budowlanymi LUBDOM. Zakres tematyczny LUBDOMU obejmuje m.in.: elementy konstrukcyjne, ściany i elewacje, materiały i chemię budowlaną, instalacje, stolarkę otworową, wyroby z drewna i podłogi.

Połączenie dwóch imprez pozwala na przedstawienie bogatszej oferty, a przenikanie się branży drzewnej i budowlanej pozwoli szerzej skorzystać z możliwości, jakie dają targi w relacjach B2B.

W ubiegłym roku podczas trzech dni Targi LUBDREW oraz LUBDOM odwiedziło 8418 zwiedzających.

Targi Obróbki Drewna LUBDREW
23-25. marca 2018r.
Targi Lublin S.A.
ul. Dworcowa 11, 20-406 Lublin,
Szczegóły: www.lubdrew.pl


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz