/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
BUDOWNICTWO Z DREWNA

FKD otrzyma dofinansowanie z PARP

Autor: oprac. red
Źródło: Fabryka Drewna Klejonego
Data: 2018-02-05


Fabryka Konstrukcji Drewnianych zakwalifikowana została do dofinansowania z PARP. Spółka może otrzymać ponad 600 tys. zł na wejście na rynek podstawowy warszawskiej GPW.

FKD otrzyma dofinansowanie z PARPFKD otrzyma dofinansowanie z PARPFot. FKD

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprezentowała listę projektów, które zostały wybrane do dofinansowania w ramach Poddziałania 3.1.5 PO IR "Wsparcie MŚP w dostępie do rynku kapitałowego - 4 Stock" etap 4. Wśród firm wytypowanych do dofinansowania znalazła się Fabryka Konstrukcji Drewnianych SA z siedzibą w Paproci.

Dofinansowanie w kwocie 641.900 zł zostało przyznane na projekt "Wprowadzenie przedsiębiorstwa Fabryka Konstrukcji Drewnianych S.A. na rynek GPW poprzez działanie doradcze". Kolejnym etapem, niezbędnym do wypłaty środków, jest podpisanie przez spółkę umowy z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości.

Według planów środki z dofinansowania przeznaczone mają zostać na pokrycie części kosztów związanych z wejściem na rynek podstawowy Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Obecnie akcje FKD notowane są na rynku NewConnect.

NewConnect prowadzony jest przez GPW poza rynkiem regulowanym w formule alternatywnego systemu obrotu z bardziej liberalnymi wymogami formalnymi i obowiązkami informacyjnymi i według zamysłu ma być trampoliną do rynku podstawowego giełdy.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz