/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
TARGI

HOLZ-HANDWERK gotowe na 2018

Autor:
Źródło: NürnbergMesse
Data: 2018-01-17


Specjalistyczne targi technologii maszyn i materiałów dla branży obróbki drewna przygotowują się do kolejnej edycji w dniach od 21. do 24. marca 2018r. Po kolejnej rekordowej edycji w marcu 2016, kiedy odnotowano przyrost liczby odwiedzających oraz 494 wystawców z 19 krajów, targi HOLZ-HANDWERK chcą ponownie zaprezentować się w najlepszej formie. W Centrum targowym w Norymberdze ponownie pojawią się stolarze, specjaliści w zakresie prac wykończeniowych, handlowcy, jak również eksperci w zakresie budowy mebli i wnętrz, aby uzyskać informację o najnowszych trendach w zakresie obróbki i przetwórstwa drewna. Siedem hal targowych jest całkowicie zarezerwowanych.

Trade fair activity - Machinery and toolsTrade fair activity - Machinery and toolsFot. NuernbergMesse / Thomas Geiger

Targi HOLZ-HANDWERK także w 2018r. zaproponują na start swoją sprawdzoną formułę, złożoną z konkretnych rozwiązań technicznych i podtrzymywania osobistych relacji – a wszystko jak zwykle w klimacie nowości i arcyciekawego programu, tak cenionych zarówno przez wystawców jak i odwiedzających targi.

Podczas poprzedniej imprezy targowej Polska znajdowała się na miejscu trzecim w rankingu liczby odwiedzających.

HOLZ-HANDWERK Campus przystępuje do drugiej rundy

Brak wykwalifikowanych pracowników jest tematem, który mocno dotyka branżę obróbki i przetwórstwa drewna. NürnbergMesse 2016 wyszła temu naprzeciw, powołując platformę HOLZ-HANDWERK Campus. Jest to specjalistyczne forum, na którym prezentują się szkoły zawodowe, szkoły mistrzowskie rzemiosła i uczelnie wyższe, informując zainteresowanych potencjalnych kandydatów o możliwościach kształcenia i doskonalenia zawodowego. Po sukcesie pierwszej edycji inicjatywa Campusu będzie mieć swoją kontynuację w roku 2018. Łącznie 17 instytutów zaprezentuje tam ofertę kształcenia. Więcej informacji na stronie: www.holz-handwerk.de/en/campus

Trade fair activity - Machinery and toolsTrade fair activity - Machinery and toolsFot. NuernbergMesse / Thomas Geiger

Odkryć, przeżyć, zrealizować: koncepcja, która przekonuje

Odbywające się co dwa lata targi HOLZ-HANDWERK odzwierciedlają całą paletę produktów i technologii obróbki drewna, a co za tym idzie są obowiązkowym punktem w terminarzu ekspertów i handlowców z branży stolarskiej, ciesielskiej, meblarskiej i wykończenia wnętrz. Oferta targów obejmuje obrabiarki do drewna, narzędzia elektryczne i pneumatyczne, oprogramowanie, technikę mocowań, okucia, elementy budowlane i systemy wnętrz a także drewno i drewniane materiały produkcyjne.

Podczas ubiegłorocznej imprezy, tj. na równolegle odbywających się specjalistycznych Targach HOLZ-HANDWERK i FENSTERBAU FRONTALE, ponad 110.000 odwiedzających specjalistów poznało najnowsze trendy i kierunki rozwoju swojej branży. Poszerzenie wiedzy fachowej oraz uzyskanie informacji o nowych wyrobach, stanowiły główny powód do odwiedzenia Targów HOLZ-HANDWERK przez profesjonalną publiczność, która w 97 procentach wyraziła swoje zadowolenie z oferty Targów HOLZ-HANDWERK 2016. Podobny odsetek odwiedzających zadeklarował zamiar ponownego odwiedzenia imprezy. Pozytywne oceny wystawili także wystawcy. Bez mała wszystkie wystawiające się podmioty – 96 procent – dotarły do swoich grup docelowych, a 91 procent spodziewa się zawarcia transakcji z kontrahentami, z którymi w czasie targów nawiązane zostały relacje biznesowe.

Sprawdzone partnerstwo

Targi HOLZ-HANDWERK organizowane są przez VDMA Holzbearbeitungsmaschinen (Zrzeszenie Producentów Obrabiarek do Drewna) i NürnbergMesse GmbH. Współorganizatorem merytorycznym Targów HOLZ-HANDWERK jest Fachverband Schreinerhandwerk (FSH) Bayern (Zrzeszenie Branżowe Rzemiosła Stolarskiego w Bawarii). Oprócz tradycyjnie szerokiej oferty specjalistycznej w halach targowych, istotną wartością dodaną będzie pokaz specjalny FSH Bayern (Zrzeszenie Branżowe Rzemiosła Stolarskiego w Bawarii), dający odwiedzającym wyjątkową okazję do uzyskania cennych impulsów dla ich twórczej pracy.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz