/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
BUDOWNICTWO Z DREWNA

Debata: Budownictwo drewniane – inwestycja w przyszłość. Ekonomia – Ekologia – Technologia

Autor:
Źródło: Stowarzyszenie Centrum Drewna w Czarnej Wodzie
Data: 2018-01-11


Potencjał rozwoju budownictwa drewnianego w Polsce i jego promocja będą tematem debaty, na którą w dniu 30. stycznia 2018 roku podczas targów BUDMA w Poznaniu zaprasza Stowarzyszenie Centrum Drewna w Czarnej Wodzie. Eksperci wskażą najnowsze rozwiązania technologiczne, ale także finansowe dla inwestorów zainwestowanych budownictwem drewnianym.

Debata: Budownictwo drewniane – inwestycja w przyszłość. Ekonomia – Ekologia – TechnologiaDebata: Budownictwo drewniane – inwestycja w przyszłość. Ekonomia – Ekologia – TechnologiaFot. D.Jabłoński

Celem jest zwrócenie uwagi na ogromny potencjał rozwoju budownictwa drewnianego w Polsce związany z zasobami naturalnymi, potencjałem technologicznym oraz oczekiwaniami społecznymi w zakresie komfortu życia i ekologii.

–Do udziału w debacie zaproszeni zostali praktycy, którzy na co dzień spotykają się z inwestorami, architektami, inspektorami nadzoru budowlanego i przygotowali konkretne odpowiedzi na pytanie: jak wykorzystać szansę związaną z możliwością szerszego zastosowania nowoczesnych materiałów inżynieryjnych z drewna w polskim budownictwie nie ulegając ograniczeniom – informuje Wojciech Pilacki, prezes zarządu Stowarzyszenia Centrum Drewna w Czarnej Wodzie.

Podczas debaty, która rozpocznie się o godz. 14.00 w hali nr 3, poruszone zostaną aspekty: zasobów i potencjału produkcyjnego, kadr, w tym szkolnictwa zawodowego, finansowania inwestycji budowlanych, norm technicznych, jakości usług i dostępu do wiedzy budowlanej.

Do udziału w debacie zaproszeni zostali: Andrzej Schleser, Lasy Państwowe, Kierownik projektu:  Polskie Domy Drewniane - Mieszkaj w zgodzie z Naturą  Waldemar Motyka, wiceprezes zarządu STEICO CEE Sp. z o.o., Michał Szreder, prezes firmy Szreder A.C. i Tomasz Balcerowski, prezes firmy EKOINBUD wykonujących budynki w konstrukcji drewnianej w systemie pełnej prefabrykacji oraz architekt Wojciech Pilacki, właściciel Pracowni Projektowej Pilacki i serwisu WoodPoint. W debacie udział wezmą również przedstawiciele Banku Ochrony Środowiska oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska. Debatę poprowadzi redaktor Małgorzata Wnorowska z Forestor Communication.

Wydarzenie ma charakter otwarty, a udział w nim jest bezpłatny. Ze względu na wielkość sali, pierwszeństwo będą miały osoby, które zgłoszą swój udział mailowo: biuro@cdcw.pl.

RELACJA WIDEO


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Coś mi się wydaje, że Pan Andrzej nie jest dyrektorem ds. projektów ... [1]

rozwojowych...więcej - jestem przekonany, że w LP nie ta takiego dyrektora :)

Panie Dominiku, nawet jak linkujecie jakieś materiały to warto je zweryfikować.

Wujek [387]Odpowiedz na ten komentarz2018-01-14 14:26:37

Zgłoś nadużycie

W przypadku zamieszczanych artykułów staramy się weryfikować zawarte w nich ...

informacje. W ciągu prawie 20 lat działalności, zaliczyliśmy dosłownie kilka "wpadek" (niestety w ostatnim czasie nawarstwiły się dwa takie wydarzenia). Powyższą informację dostaliśmy od organizatora wydarzenia. Nie mamy możliwości czasowych i finansowych weryfikowania wszystkich szczegółów przesyłanych do nas np. programów konferencji, tytułów i funkcji wymienianych w nich uczestników.

Funkcję p. Andrzeja poprawiliśmy

Dominik Jabłoński [428]Odpowiedz na ten komentarz2018-01-15 12:05:38

Zgłoś nadużycie

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz