/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
PAPIER I CELULOZA

Nie żyje Aaron Braaten

Autor: oprac. red
Źródło: PMP Group
Data: 2017-12-12


Z głębokim smutkiem informujemy o niespodziewanej śmierci Aarona Braatena - wieloletniego Przewodniczącego Rady Nadzorczej i współwłaściciela firmy PMP Group (Producent Maszyn Papierniczych).

Nie żyje Aaron BraatenNie żyje Aaron BraatenFot. PMP Group

Jak poinformował zarząd PMP Group, Aarona Braaten zmarł 9. listopada, 2017 podczas podróży służbowej.

Aaron Braaten był członkiem Rady Nadzorczej i pełnił rolę Przewodniczącego PMP Group od 2000 roku. Wcześniej pracował w Beloit Corporation, w Beloicie, w stanie Wisconsin w USA jako inżynier, następnie handlowiec, a następnie pełnił rolę Wiceprezesa ds. Sprzedaży i Marketingu Beloita na Europę.

-Ze smutkiem przyjęliśmy informację o nagłym odejściu Aarona. Jednocześnie Rada Nadzorcza firmy i cały zespół PMP jest wdzięczny Aaronowi za jego długie przywództwo, niesamowitą energię i znaczący wkład w rozwój naszego przedsiębiorstwa. Cały Zarząd i pracownicy są myślami z żoną Aarona, jego córkami i rodziną - skomentował Mirosław Pietraszek, Prezes PMP Group.

Na stanowisko Przewodniczącego Rady Nadzorczej został mianowany Zbigniew Manugiewicz, członek rady nadzorczej. Będzie wspierany przez pozostałych członków Rady Nadzorczej i Zespół Operacyjny PMP.

-Naszym wyrazem uznania dla dokonań Aarona, będzie działanie w sposób mądry i rozważny, maksymalnie skupimy się na wynikach oraz proaktywności. Naszą największą wartością i najwyższym priorytetem są i nadal będą nasi klienci. Jesteśmy zdeterminowani do osiągania sukcesów i mierzymy jeszcze wyżej niż wcześniej - powiedział Zbigniew Manugiewicz.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz