/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
PAPIER I CELULOZA

Interprint Polska rozbuduje fabrykę w Ozorkowie

ŁSSE

Autor: oprac. dja
Źródło: ŁSSE
Data: 2017-12-04


Interprint Polska, producent papieru dekoracyjnego oraz folii finisz dla odbiorców z branży meblarskiej, otrzyma kolejne zezwolenie na inwestycję w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej.

Interprint Polska rozbuduje fabrykę w Ozorkowie Interprint Polska rozbuduje fabrykę w Ozorkowie Fot. Interprint

14. listopada zostały rozstrzygnięte rokowania mające na celu wyłonienie przedsiębiorcy, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie ŁSSE w Podstrefie Ozorków, Kompleks 1. Rokowania przeprowadzone z Interprint Polska Sp. z o.o. przebiegły pozytywnie i firma może uzyskać zezwolenie na działalność w ŁSSE. Będzie to szóste zezwolenie Interprint na prowadzenie działalności na terenie tej strefy.

Nowa inwestycja polegać ma na rozbudowie istniejącego przedsiębiorstwa przede wszystkim poprzez zakupy maszyn i urządzeń do produkcji papieru dekoracyjnego oraz finisz folii. Łączne wydatki do końca 2020r. mają wynieść co najmniej 19,350 mln zł. Firma zobowiązała się również do podniesienia zatrudnieia o 5 (pięć) osób - z obecnych 265 do 270 pracowników i utrzymanie tego poziomu zatrudnienia przynajmniej do końca 2025 roku.

Interprint Polska Sp. z o.o. jest częścią niemieckiej grupy Interprint, zatrudniającej ok. 1300 osób w 12 krajach. Polska fabryka jest drugą co do wielkości spośród 8 zakładów produkcyjnych należących do grupy.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA