DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
PODŁOGI DREWNIANE

Szkolenie dla parkieciarzy w Gdańsku

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy

Autor: oprac. red
Źródło: Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy
Data: 2017-11-19


Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy zaprasza osoby związane z branżą parkieciarską na szkolenie, które odbędzie się w Gdańsku.

Szkolenie dla parkieciarzy w GdańskuSzkolenie dla parkieciarzy w GdańskuFot. OSP

Szkolenie obejmie warsztaty z lakierowania, oraz olejowania i koloryzowania podłóg drewnianych olejami i olejo-woskami. Podczas spotkania zaprezentowane zostaną również urządzenia służące do przygotowanie podłoża pod prace parkieciarskie (szlifowanie i ciecie  posadzek cementowych), cięcia materiałów drewnopochodnych i drewnianych (klepki parkietu i deski podłogowej), frezowania oraz przygotowanie podłoża pod prace wykończeniowe (lakierowanie – olejowanie).

Szkolenie jest bezpłatne i nie jest zobowiązaniem do zakupu prezentowanych produktów. Jego uczestnicy mają możliwość uzupełnienia wiedzy teoretycznej o dostępnych na rynku produktach, sprawdzenia praktycznego zastosowania nowoczesnych technologii, popartego dużą dawką wiedzy praktycznej w zakresie prac parkieciarskich. Spotkanie stanowi też okazję do wymiany doświadczeń z innymi osobami pracującymi w branży.

Szkolenie odbędzie się 24. listopada 2017r. (czwartek) w Sali Ligowej Stadionu Energa Gdańsk, ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1. Godzina rozpoczęcia: 14:00

Organizatorzy proszą o potwierdzenie uczestnictwa do 20. lutego 2017 telefonicznie pod nr tel. 601-07-12-16 bądź mailowo na adres: biuro@parkieciarzeosp.com.pl


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz