/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
PARKIETY I PODŁOGI

Targi DOMOTEX 2018 już w styczniu

Autor: opr. Kamil Jabłoński
Źródło: DOMOTEX
Data: 2017-10-31


Już za trzy miesiące w Hanowerze odbędzie się kolejna, 30. edycja targów DOMOTEX 2018 - najważniejszych na świecie Targów Dywanów i Pokryć Podłogowych. Nowa koncepcja organizacji wnętrza hal pozwoli na lepszą orientację z tematem przewodnim UNIQUE YOUNIVERSE, nawiązanie do bardzo aktualnego tematu, a mianowicie indywidualizacji.

Mapa targów DOMOTEX 2018Mapa targów DOMOTEX 2018Fot. Domotex

Targi DOMOTEX liczą, że najbliższa edycja zgromadzi około 1400 wystawców z ponad 60 krajów. Polska będzie silnie reprezentowana, choć pod względem wykupionej powierzchni jesteśmy dopiero na 15. miejscu.

Dla dekoratorów wnętrz, rzemieślników układających parkiety i podłogi przeznaczono halę nr 13 gdzie zorganizowano TREFFPUNKT HANDWERK, czyli miejsce spotkań rzemiosła. W nowej lokalizacji na fachowców czeka wszystko, co przyspieszy codzienną pracę. To miejsce, gdzie odwiedzający i wystawcy będą również mogli wymieniać się informacjami, przetestować nowe produkty oraz poznać nowe rozwiązania techniczne dotyczące stosowania i kładzenia podłóg, a także, w ramach przygotowanego forum z wykładami ekspertów, zdobywać wiedzę.

Hala 9 sercem targów DOMOTEXHala 9 sercem targów DOMOTEXFot. Domotex

Program wykładów z tematami pochodzącymi z praktyki

Moderatorem wykładów odbywających się podczas targów będzie Norbert Strehle, natomiast ekspertami - specjaliści od wylewania posadzek, układania parkietów i podłóg, którzy podczas wszystkich czterech dni targowych będą opowiadać o aktualnych tematach z perspektywy praktycznej oraz prezentować nowe metody i rozwiązania.

Podłoga z igieł sosnowych i liści?Podłoga z igieł sosnowych i liści?Fot. Domotex

Indywidualizm rozwiązań

Tematem przewodnim targów DOMOTEX 2018 będzie hasło UNIQUE YOUNIVERSE, które nawiązywać ma do globalnego trendu indywidualizacji,  w ramach którego nabywcy odchodzą od "masowych" produktów i oczekują indywidualnego podejścia oraz unikalnych rozwiązań. Zdaniem organizatorów fachowcy zajmujący się podłogami muszą już dziś przygotować się na to, o co ich klienci będą pytać być może już jutro.

Nowe kierunki i produkty

Nowym sercem targów DOMOTEX ma stać się hala nr 9, ze specjalnie wydzieloną powierzchnią „Farming Trends”. To właśnie na tutaj znane przedsiębiorstwa, a także nowicjusze na rynku oraz artyści wniosą  swój aktywny wkład pod postacią kreatywnych inscenizacji wokół przewodniego tematu targów.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz