DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

Przybywa specjalistycznych imprez targowych

Autor:
Źródło: Gazeta Prawna
Data: 2005-04-28


Targi stały się najlepszym narzędziem marketingowym, umożliwiając wzajemny kontakt firmom działającym na rynku budowlanym. Branża budowlana stanowi jeden z większych sektorów gospodarki, który został zdominowany przez małe i średnie przedsiębiorstwa.

Targi budowlane są organizowane w kilkunastu miastach w całym kraju, co nie znaczy, że wszędzie mają taką samą rangę i znaczenie zarówno dla wystawców, jak i targowych gości. Polska Korporacja Targowa poddała analizie ubiegłoroczne imprezy.

Analizowane były targi obejmujące różne rodzaje budownictwa, nie tylko ogólne, ale również mieszkaniowe, drogowe, energetyczne, infrastruktury oraz budownictwa wodnego, drogowego i przemysłowe oraz związane z budownictwem targi maszyn, narzędzi i sprzętu budowlanego, a nawet maszyn kamieniarskich.

Na listę największych imprez trafiły też targi wyposażenia kościołów, wyposażenia wnętrz i zabezpieczania mieszkań, wyrobów z drewna i wyposażenia ogrodów oraz różnych instalacji, takich jak wodociągowe i kanalizacyjne.

 

więcej - Gazeta Prawna - Gospodarka: Nr 83 (1448)


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz