/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
OKNA I DRZWI

Porta wybuduje centrum logistyczne w Nidzicy

Autor: oprac. red
Źródło: WMSSE
Data: 2017-08-29


Porta KMI Poland sp. z o.o. sp. k. otrzymała zezwolenie na inwestycję w nidzickiej podstrefie Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Porta wybuduje centrum logistyczne w NidzicyPorta wybuduje centrum logistyczne w NidzicyFot. WMSSE / Google Maps

Inwestycja realizowana będzie w Nidzicy na gruncie o powierzchni 3,0707 ha. W ramach zezwolenia planowana jest budowa centralnego magazynu wyrobów gotowych oraz bazy logistyczno-magazynowej. W ramach inwestycji będą mogły być również prowadzone prace badawcze i rozwojowe dotyczące zastosowania technologii informatycznych, w szczególności obejmujących wdrażanie narzędzi służących do zarządzania łańcuchem dostaw. Nidzicki teren inwestycyjny znajdujący się w granicach Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej został wybrany spośród pięciu lokalizacji położonych w różnych częściach Polski.

Spółka zadeklarowała poniesienie nakładów inwestycyjnych w wysokości co najmniej 16,100 mln zł oraz zatrudnienie minimum 12 nowych pracowników.

PORTA KMI POLAND sp. z o.o. sp. k. powstała w 1992r. Jest liderem w branży stolarki otworowej w kategorii drzwi wewnętrznych, wejściowych, zewnętrznych i technicznych. To spółka z wyłącznie polskim kapitałem. PORTA KMI POLAND sp. z o.o. sp. k. posiada cztery zakłady produkcyjne w Polsce, których średnia miesięczna sprzedaż wynosi ponad 55 tys. sztuk skrzydeł i ponad 45 tys. sztuk ościeżnic. Wysoka jakość wyrobów jest efektem zastosowania nowoczesnej i zautomatyzowanej technologii produkcji. Firma posiada park maszynowy, na który składają się najnowszej generacji maszyny i urządzenia do produkcji drzwi i ościeżnic.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz