/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
KONKURS

Trwa konkurs na nowe logo SPPD

Stowarzyszenie Producentów Płyt Drewnopochodnych w Polsce

Autor:
Źródło: Stowarzyszenie Producentów Płyt Drewnopochodnych w Polsce
Data: 2017-08-25


Stowarzyszenie Producentów Płyt Drewnopochodnych w Polsce, obchodzące w tym roku 25-lecie swojej działalności, ogłosiło konkurs na nowy znak graficzny, który będzie identyfikował i promował Stowarzyszenie. Projekty można nadsyłać do 30. sierpnia br., a autor zwycięskiego logotypu otrzyma nagrodę finansową.

Trwa konkurs na nowe logo SPPDwPTrwa konkurs na nowe logo SPPDwPFot. SPPDwP

Stowarzyszenie Producentów Płyt Drewnopochodnych w Polsce, które w tym roku obchodzi jubileusz 25-lecia istnienia, postanowiło odświeżyć dotychczasowe logo, które jest symbolem tej organizacji. 20. lipca ogłoszono konkurs na projekt graficzny nowego logo SPPDwP.

Konkurs skierowany jest do absolwentów kierunków projektowych na terenie całej Polski oraz innych osób specjalizujących się w projektowaniu znaków graficznych. Zgodnie z oczekiwaniami organizatora konkursu, logo powinno zostać zaprojektowane zgodnie z aktualnymi trendami projektowania i wskazywać na profil działalności Stowarzyszenia. Wybrany w konkursie znak graficzny SPPDwP będzie przeznaczony do celów identyfikacyjnych, promocyjnych oraz reprezentacyjnych.

Logo należy zaprojektować w dwóch wersjach: jako znak graficzny występujący w połączeniu z pełną nazwą instytucji oraz znak graficzny połączony ze skrótem nazwy – SPPDwP. Projekty należy nadsyłać do 30. sierpnia br. na adres Stowarzyszenia w Czarnej Wodzie. Każdy uczestnik konkursu może złożyć maksymalnie dwa projekty. Spośród nadesłanych prac Komisja Konkursowa wyłoni najlepszy projekt, a jego autor otrzyma nagrodę finansową w wysokości 500 zł. Jednak to tylko wstęp do współpracy. Autor w ramach odrębnej umowy i gratyfikacji - będzie mógł zrealizować zlecenie na wykonanie księgi identyfikacji wizualnej.

Regulamin konkursu i szczegółowe wymagania odnośnie znaku graficznego zamieszczone są na stronie SPPDwP (www.sppd.pl).


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Kpina i zenada

Coz to za kpina jest 500zl wynagrodzenia za zaprojektowanie logo?
My doskonale wiemy jakie sa budzety na te cele, jesli nie setki tysiecy to pewno miliony a tiutaj traktuje sie projektanta jak idiote i zebraka?
I ta socialistyczna obietnica dalszej wspolpracy zapewne za orzeszki? Smiechu warte....

Pan Hivo [1]Odpowiedz na ten komentarz2017-08-29 16:35:17

Zgłoś nadużycie

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz