/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
DREMA 2017

Sięgnij po złoto na targach DREMA!

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Autor:
Źródło: Międzynarodowe Targi Poznańskie
Data: 2017-07-26


Do 28. lipca są przyjmowane zgłoszenia w ramach Konkursu o Złoty Medal MTP na targach DREMA. Jest to wyróżnienie dla najlepszych, odgrywające kluczową rolę w strategii komunikacji z klientami.

Złoty medal targów DREMA 2017Złoty medal targów DREMA 2017Fot. MTP

Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich to pakiet korzyści dla firm z branży. INWESTYCJA w prestiż, REKOMENDACJA ekspertów, UZNANIE wśród przedstawicieli sektora DRZEWNEGO I MEBLARSKIEGO.

Złoty Medal MTP to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i renomowanych nagród na polskim rynku. Przyznawana jest przez eksperckie jury produktom, które muszą spełniać określone warunki: powinny być innowacyjne i unikatowe w swojej klasie, wykonane ze znakomitej jakości materiałów i wytworzone w oparciu o najwyższej klasy technologie!

Pakiet medalisty – obszerny pakiet świadczeń reklamowych, pozwoli przygotować się do efektywnej promocji nagrodzonych produktów, jak również stanowić będzie gratyfikację na tle konkurencji. Sąd konkursowy ogłasza wyniki na miesiąc przed wydarzeniem targowym. Od tego momentu rozpoczyna się lawina działań promocyjnych. Korzystając z bazy współpracujących przy targach DREMA mediów, tak branżowych, jak i ogólnopolskich, udostępniona zostaje szerokiej publiczności lista nagrodzonych firm i ich produktów. Lista i zdjęcia laureatów zostaną opublikowane także w Vademecum Zwiedzającego oraz magazynie DREMA News, które dystrybuowane w kilkunastotysięcznym nakładzie docierają do rzeszy branżowych profesjonalistów. Każdy z laureatów otrzymuje również prawo do posługiwania się logotypem tej prestiżowej nagrody we wszystkich materiałach promocyjnych swojego produktu. Ważnym aspektem promocji jest też oznaczenie stoiska laureata specjalnym znakiem Złotego Medalu, dzięki czemu bez problemu zwiedzający, w trakcie trwania targów DREMA (12-15.09.2017r.) będzie mógł dostrzec wyróżnione produkty.

Fot. MTP

Niezwykle istotne jest także to, że każdy produkt będzie brał udział w konkursie, gdzie o zwycięstwie decydować będzie konsument i to dzięki głosom m.in. klientów i zwiedzających targi, Laureat ma szansę zdobyć dodatkowo nagrodę Złotego Medalu MTP – Wybór Konsumentów.

Jeśli produkty Państwa firmy, zasługują na to prestiżowe wyróżnienie, zachęcamy do walki o złoto i zgłoszenia swojego udziału w konkursie! Pozostało mało czasu - termin mija 28. lipca 2017r.

Szczegółowe informacje są dostępne pod adresem: http://www.drema.pl/pl/news/tylko_dwa_dni_do_terminu_zgloszen_w_konkursie_o_zloty_medal_mtp/


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz