/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
WYDARZENIA

12. edycja konkursu Diament Meblarstwa - Jeszcze tylko 2 tygodnie z niższą opłatą

Autor:
Źródło: Diament Meblarstwa
Data: 2017-07-17


Od dwunastu lat obserwujemy jak zmieniają się wnętrza oraz nasze do nich podejście. Coraz bardziej świadomie pragniemy otaczać się przedmiotami pięknymi, funkcjonalnymi i bezpiecznymi, a na nasze wnętrza spoglądamy kompleksowo: wszystko ma do siebie pasować i tworzyć odpowiedni klimat. Konkurs DIAMENT MEBLARSTWA już po raz dwunasty rusza na ekscytująca wyprawę w poszukiwaniu najpiękniejszych i najbardziej innowacyjnych elementów wyposażenia.

12. edycja konkursu Diament Meblarstwa12. edycja konkursu Diament Meblarstwa

Konkurs "Diament Meblarstwa" organizowany jest od 2006r. Ma na celu wyłonienie najlepszych produktów w branży meblarskiej i wyposażenia wnętrz pod względem wzornictwa, technologii, innowacyjności oraz funkcjonalności.

Najważniejszy jest produkt: konkurs kierujemy do wszystkich kreatywnych - małych producentów i dużych marek. Do czasu głosowania KAPITUŁY wszystkie zgłoszenia pozostają anonimowe - nie ujawniamy producentów nawet Jurorom! Zgłaszane przedmioty mogą znajdować się w produkcji seryjnej lub być unikalnymi realizacjami - liczą się zastosowane wzornictwo, zgodność z aktualnymi trendami, innowacyjność oraz funkcjonalność.

Nagroda przyznawana jest produktom, które w danej kategorii i w danej klasie otrzymały największą liczbę punktów. Laureci mają prawo do oznakowania nagrodzonych produktów logo "Diament Meblarstwa" w celach promocyjnych i reklamowych. Nagroda, jaką uzyskują uczestnicy konkursu jest potwierdzeniem oryginalności i znakomitego postrzegania przez ekspertów.

ZGŁOSZENIA
Do 12. edycji konkursu „Diament Meblarstwa” zgłoszenia przyjmowane są w 21 kategoriach produktowych, w ramach których uczestnicy mają możliwość wyboru klasy: standard lub premium, a także w dwóch dodatkowych kategoriach (marketing i komunikacja oraz wizje), bez podziału na klasy. Natomiast w kategorii „młody design” studenci oraz ubiegłoroczni i tegoroczni absolwenci szkół i uczelni wyższych mogą zgłaszać bezpłatnie swoje projekty mebli i elementów wyposażenia wnętrz.

Produkty do konkursu można zgłaszać do 16. października br.

OPŁATY
Uczestnictwo w Konkursie wiąże się z uiszczeniem opłaty zgłoszeniowej. To jedyny koszt jaki muszą ponieść Uczestnicy późniejsze publikacje w Katalogu Konkursowym oraz innych mediach są już bezpłatne. Zgłoszenie pierwszego/jednego produktu w cenie promocyjnej (do 31. lipca) to koszt 990 zł netto, a po promocji (od 1. sierpnia do 16. października) - 1.790 zł netto. W przypadku zgłoszenia więcej niż jednego produktu opłata za każdy kolejny wynosi 800 zł netto. Przy zgłoszeniu więcej niż pięciu produktów za szósty i każdy kolejny nie obowiązuje opłata.

Udział w konkursie to nie tylko szansa na prestiżowe nagrody i możliwość wykorzystania logo DIAMENTU MEBLARSTWA do oznaczania nagrodzonych produktów. To także świetna szansa na wzmocnianie własnej marki, otwarcie na nowych odbiorców i wyróżnienie się na tle konkurencji. Udział w konkursie DIAMENT MEBLARSTWA to ogromny potencjał, który jest na wyciągniecie ręki.

REGULAMIN >>>

ZGŁOŚ SIĘ >>>

Więcej informacji: konkurs@meble.pl, tel. (85)6537965

12. edycja konkursu Diament Meblarstwa - Jeszcze tylko 2 tygodnie z niższą opłatą (Zdjęcia: 2)

12. edycja konkursu Diament Meblarstwa

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz