/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
CHEMIA DO DREWNA

AgoHome - Naturalne środki do ochrony drewna

Autor: Agnieszka Kaczurba
Źródło: AgoHome
Data: 2017-05-08


W dzisiejszych czasach ludzie spędzają w pomieszczeniach prawie 75% swojego życia. To bardzo ważne, aby farby, woski i bejce zabezpieczające otaczające nas drewno były wyprodukowane z jak najlepszych składników, przyjaznych dla ludzi i środowiska.

Produkty PaintEco wykorzystane zostaną w pokazach Strefy Warsztatów i Edukacji Zawodowej na Targach DremaSilesiaProdukty PaintEco wykorzystane zostaną w pokazach Strefy Warsztatów i Edukacji Zawodowej na Targach DremaSilesiaFot. AgoHome

Firma Ago-Agnieszka Kaczurba obecna od kilku lat na polskim rynku pod marką AgoHome jest dystrybutorem:
- holenderskich, mineralnych farb kredowych i wosków Amazona,
- szwedzkich farb opartych na bazie oleju lnianego, olejów i wosków Allback,
- szwedzkich farb i wosków do stylizacji mebli i wnętrz Byta-Yta,
- szerokiej gamy łotewskich wosków, olejów i preparatów do konserwacji drewna PaintEco.

Zgodnie z wyznawaną przez firmę zasadą „malowanie w zgodzie z naturą” - AgoHome współpracuje wyłącznie z markami, które wytwarzają produkty ekologiczne, biodegradowalne i oparte na naturalnych składnikach. Firma prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną, a także organizuje praktyczne pokazy zastosowania materiałów wykończeniowych znajdujących się w ich ofercie, warsztaty rękodzielnicze i upcyclingowe.

Podczas Strefy Warsztatów i Edukacji Zawodowej na Targach DremaSilesia w Sosnowcu AgoHome zaprezentuje produkty marki PaintEco, które wykorzystane zostaną podczas tworzenia mebli z palet.  PaintEco to największy w krajach nadbałtyckich producent naturalnych farb, wosków i bejc opartych na bazie oleju lnianego. Od 10 lat z powodzeniem łączy tradycyjne metody i receptury z nowoczesnymi technologiami, dzięki czemu powstają produkty przyjazne dla ludzi i środowiska. Firma współpracuje z łotewskimi plantatorami gwarantującymi doskonałą jakość surowców, co przekłada się na wysoką jakość gotowych wyrobów i zerową zawartość LZO. Do równoczesnej konserwacji i barwienia drewna poleca bejcę (lazurę) olejową, będącą połączeniem gotowanego oleju lnianego i mineralnych, trwałych pigmentów. Bejca wnika głęboko w drewno, podkreśla jego strukturę i podnosi odporność na warunki atmosferyczne – promieniowanie UV, wilgoć itp. Technologia ta umożliwia barwienie i zabezpieczenie drewna już jedną warstwą.

AgoHome - Naturalne środki do ochrony drewna (Zdjęcia: 2)

Produkty PaintEco wykorzystane zostaną w pokazach Strefy Warsztatów i Edukacji Zawodowej na Targach DremaSilesia

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA