/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
WYDARZENIA

Strefa Wiedzy na targach DremaSilesia

Drewno.pl

Autor: oprac.red
Źródło: Drewno.pl
Data: 2017-05-01


Podczas trwania Targów DremaSilesia w dniach 12-14.05.2017r. na terenie Expo Silesia w Sosnowcu dla wszystkich zwiedzających oraz wystawców dostępna będzie "Strefa Wiedzy" organizowana przez portal internetowy Drewno.pl przy współpracy z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi. Przestrzeń ta gromadzi ekspertów i fachowców w różnych dziedzinach branży drzewnej.

Targi DremaSilesiaTargi DremaSilesiaFot. K.Jabłońska

W ramach "Strefy Wiedzy" przez trzy dni trwania targów można będzie indywidualnie porozmawiać ze specjalistami i poradzić się w sprawach takich jak: certyfikacja CE dla drewna konstrukcyjnego, wdrażanie systemów ZKP w przedsiębiorstwach drzewnych, możliwości skorzystania z dotacji Unii Europejskiej, skuteczna promocja firmy w internecie.

Dotacje z UE dla firm nie tylko na innowacje
W Strefie Wiedzy będzie okazja skonsultować się w kwestii możliwości uzyskania dofinansowania na inwestycje w przedsiębiorstwach. Co ciekawe - w tym roku skupimy się na tych dofinansowaniach, które nie wymagają prowadzenia badań i wdrażania innowacji. W najbliższych miesiącach ruszą na dobre dofinansowania z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na rozwój przedsiębiorczości poza dużymi miastami, które dotyczyć będą firm zatrudniających do 50 pracowników. Jest to źródło finansowania dość atrakcyjne, gdyż poziom dotacji sięga aż 70%! Maksymalna kwota jaką można uzyskać to 300.000 zł. W naszym punkcie konsultacyjnym oferujemy możliwość sprawdzenia dostępności środków tego źródła w Państwa gminach oraz wstępną oceną szans uzyskania dofinansowania

Strefę Wiedzy dopełnią inne wydarzenia, m.in. będzie można spróbować swoich umiejętności na profesjonalnym symulatorze wielozadaniowych maszyn leśnych typu harvester i forwarder udostępnionym przez Forest Consulting Center czy, zapoznać się z aktualną ofertą literatury fachowej prezentowanej na stoisku sklepu internetowego portalu Drewno.pl.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz