/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
WYDARZENIA

Strefa Wiedzy na targach DremaSilesia

Drewno.pl

Autor: oprac.red
Źródło: Drewno.pl
Data: 2017-05-01


Podczas trwania Targów DremaSilesia w dniach 12-14.05.2017r. na terenie Expo Silesia w Sosnowcu dla wszystkich zwiedzających oraz wystawców dostępna będzie "Strefa Wiedzy" organizowana przez portal internetowy Drewno.pl przy współpracy z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi. Przestrzeń ta gromadzi ekspertów i fachowców w różnych dziedzinach branży drzewnej.

Targi DremaSilesiaTargi DremaSilesiaFot. K.Jabłońska

W ramach "Strefy Wiedzy" przez trzy dni trwania targów można będzie indywidualnie porozmawiać ze specjalistami i poradzić się w sprawach takich jak: certyfikacja CE dla drewna konstrukcyjnego, wdrażanie systemów ZKP w przedsiębiorstwach drzewnych, możliwości skorzystania z dotacji Unii Europejskiej, skuteczna promocja firmy w internecie.

Dotacje z UE dla firm nie tylko na innowacje
W Strefie Wiedzy będzie okazja skonsultować się w kwestii możliwości uzyskania dofinansowania na inwestycje w przedsiębiorstwach. Co ciekawe - w tym roku skupimy się na tych dofinansowaniach, które nie wymagają prowadzenia badań i wdrażania innowacji. W najbliższych miesiącach ruszą na dobre dofinansowania z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na rozwój przedsiębiorczości poza dużymi miastami, które dotyczyć będą firm zatrudniających do 50 pracowników. Jest to źródło finansowania dość atrakcyjne, gdyż poziom dotacji sięga aż 70%! Maksymalna kwota jaką można uzyskać to 300.000 zł. W naszym punkcie konsultacyjnym oferujemy możliwość sprawdzenia dostępności środków tego źródła w Państwa gminach oraz wstępną oceną szans uzyskania dofinansowania

Strefę Wiedzy dopełnią inne wydarzenia, m.in. będzie można spróbować swoich umiejętności na profesjonalnym symulatorze wielozadaniowych maszyn leśnych typu harvester i forwarder udostępnionym przez Forest Consulting Center czy, zapoznać się z aktualną ofertą literatury fachowej prezentowanej na stoisku sklepu internetowego portalu Drewno.pl.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA