/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
TARGI

Koniec francuskich targów EXPOBOIS?

SYMOP

Autor: oprac. red
Źródło: SYMOP
Data: 2017-04-27


Francuskie Stowarzyszenie Producentów Maszyn i Urządzeń SYMOP (Syndicat des Machines i Technologies de Production) poinformowało o odwołaniu zaplanowanych na marzec 2018r. francuskich targów przemysłu drzewnego EXPOBOIS odbywających się w Paryżu.

Koniec francuskich targów EXPOBOIS?Koniec francuskich targów EXPOBOIS?

Decyzja o odwołaniu organizacji targów zapadła na wspólnym spotkaniu udziałowców EXPOBOIS: stowarzyszenia SYMOP (reprezentującego francuski przemysł maszyn do obróbki drewna) oraz Hannover Fairs International (spółka zależna od Deutsche Messe).

Ostatnie targi EXPOBOIS odbyły się w 2014r. zgromadziły ok. 200 wystawców i odwiedziło je ok. 10 tys. gości. Kolejna, odbywająca się w cyklu dwuletnim impreza miała odbyć się w listopadzie 2016r. jednak jej termin został przesunięty na marzec 2018r., a obecnie poinformowano o odwołaniu również tej daty wydarzenia.

Zdaniem organizatorów decyzja o anulowaniu targów związana jest z nikłym zainteresowaniem udziałem w targach ze strony potencjalnych wystawców. W tej sytuacji SYMOP i Deutsche Messe nie widzą ekonomicznego uzasadnienia realizacji projektu.

SYMOP, który jest udziałowcem i organizatorem targów EXPOBOIS od 1961r. poinformował, że decyzja o ostatecznym losie francuskich targów drzewnych podjęta zostanie w późniejszym terminie.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz