/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
KADRY

Piotr Leszkowicz dołączy do zarządu Stelmet

Stelmet

Autor: oprac.red
Źródło: Stelmet
Data: 2017-04-11


Z dniem 1. maja 2017r. do zarządu Stelmet SA dołączy Piotr Leszkowicz.

Piotr Leszkowicz dołączy do zarządu StelmetPiotr Leszkowicz dołączy do zarządu Stelmet

Piotr Leszkowicz jest związany ze spółką od roku 2008, kiedy rozpoczął pracę na stanowisku dyrektora finansowego. Obecnie kieruje operacyjnie pracą pionu księgowości i pionu finansów, w skład którego wchodzi również dział controllingu. Dodatkowo pełni funkcję członka zarządu Grange Fencing Ltd. od chwili jej przejęcia w roku 2014 przez Grupę Stelmet.

Piotr Leszkowicz swoją karierę zawodową rozpoczął w 1993 roku w spółce Schöller Artykuły Spożywcze Sp. z o.o., będącej polską spółką niemieckiego koncernu Schöller Eiskrem, początkowo w dziale przetwarzania danych, organizacji produkcji, a następnie w dziale Controllingu, gdzie od roku 1998 sprawował funkcję kierownika tego działu.

Od maja 2002r. związany ze Steinpol OK Meble sp. z o.o., gdzie pełnił funkcję dyrektora finansowego i członka zarządu od roku 2007. W trakcie współpracy z grupą Steinhoff pełnił równolegle funkcję dyrektora finansowego i członka zarządu także w innych spółkach grupy Steinhoff: Depol sp. z o.o. oraz PPH Mago sp. z o.o.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz