/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
LEŚNICTWO

Leśna Solidarność zorganizuje kontrmanifestację przed Sejmem

Autor: oprac.red
Źródło: KSPL NSZZ Solidarność
Data: 2017-03-21


Prezydium Rady Krajowej Sekcji Pracowników Leśnictwa NSZZ „Solidarność” jednogłośnie podjęło decyzję o organizacji 22. marca przed Sejmem kontrmanifestacji wobec zaplanowanej w tym czasie manifestacji organizacji pozarządowych występujących w sprawie Puszczy Białowieskiej.

Leśna Solidarność zorganizuje kontrmanifestację przed SejmemLeśna Solidarność zorganizuje kontrmanifestację przed SejmemFot. D.Jabłoński

Jak wynika z podjętej uchwały, decyzja ma być "reakcją leśników na kłamliwe tezy głoszone przez stowarzyszenia rzekomo występujące w obronie Puszczy Białowieskiej".

Prezydium Rady KSPL wyjaśnia, że decyzja podyktowana jest tym, że hasła organizacji pozarządowych "występujących rzekomo w obronie Puszczy Białowieskiej" uderzają w leśników. Według planów w kontrmanifestacji ma wziąć udział ok. 300 leśników w mundurach.

Organizacje pozarządowe domagają się wstrzymania pozyskania drewna w lasach nadleśnictw Białowieża, Hajnówka i Browsk oraz utworzenia parku narodowego na terenie całej Puszczy Białowieskiej. 

 


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz