/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
WYDARZENIA

DREMASILESIA 2017: Tylko do końca tygodnia preferencyjne ceny dla wystawców

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Autor:
Źródło: Międzynarodowe Targi Poznańskie
Data: 2017-02-20


W dniach 12-14. maja 2017r. na terenie Expo Silesia w Sosnowcu, odbędzie się jedenasta edycja Targów Maszyn i Narzędzi do Obróbki Drewna DremaSilesia. Wszystkie firmy, które do 24. lutego 2017r. zgłoszą swój udział w tegorocznej edycji targów otrzymają atrakcyjną zniżkę!

DremaSilesia 2017DremaSilesia 2017

Tylko do końca tygodnia wystawcy, ktorzy zgłoszą swój udział w Targach Maszyn i Narzędzi do Obróbki Drewna DREMASILESIA 2017, otrzymają atrakcyjną zniżkę! Dodatkowo moga też liczyć na zniżkę przy zakupie powierzchni wystawowej na targach DREMA w Poznaniu.

Targi Maszyn i Narzędzi do Obróbki Drewna DREMASIELSIA to kompleksowa oferta kierowana do 10 000 małych i średnich przedsiębiorstw z branży drzewnej i meblarskiej z regionu południowej Polski, dająca możliwość zapoznania się z szeroką gamą innowacyjnych rozwiązań, co zdecydowanie wpłynie na zwiększenie konkurencyjności danej firmy na rynku. Uczestnictwo w nich to także świetna perspektywa nawiązywania nowych kontaktów oraz budowania długoterminowych relacji z liderami sektora drzewno-meblarskiego.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 12-14. maja 2017 w Expo Silesia w Sosnowcu. Poprzednia edycja została bardzo pozytywnie oceniona, zarówno przez wystawców, jak i zwiedzających (ponad 1400 profesjonalistów), a nowe miejsce ekspozycji zyskało przychylność wszystkich tam obecnych. Expo Silesia to nowoczesne centrum targowo-konferencyjne, o wysokim standardzie pawilonów i bogatej infrastrukturze, które pozwoli zaprezentować ofertę ekspozycyjną firmy na najwyższym poziomie.

Targi DREMASILESIA to wyjątkowe przedsięwzięcie, przyciągające na Śląsk dostawców technik, innowacji i nowoczesnych technologii obróbki drewna, przedstawicieli firm stolarskich różnej wielkości, profesjonalistów podejmujących decyzje zakupowe w swoich przedsiębiorstwach, oraz kadrę zarządzającą, zainteresowaną inwestowaniem w firmę i podnoszeniem kwalifikacji swoich oraz zespołu. W jednym miejscu i czasie skumulowane zostają najważniejsze firmy dla polskiej branży obróbki drewna. Obecność na targach, a co za tym idzie - łatwiejszy dostęp do kompleksowej oferty technologicznej i nowości rynkowych sprawiają, że zdobycie informacji, porównanie oferty, a także wybór kontrahenta stanie się jeszcze bardziej przystępny.

Targi Maszyn i Narzędzi do Obróbki Drewna DREMASILESIA są regionalnym odpowiednikiem i uzupełnieniem największego wydarzenia dla przedstawicieli branży drzewnej i meblarskiej w Polsce - Międzynarodowych Targów Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA, stwarzają możliwość zaprezentowania oferty rynkowej firmy dopasowanej do lokalnych potrzeb, stanowią doskonałe narzędzie do rozszerzenia działań marketingowych i dotarcia do nowych klientów.

Więcej szczegółów na temat oferty targów DremaSilesia na stronie www.dremasilesia.pl


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA