/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
WYDARZENIA

Targi BUDMA rozpoczęte

Drewno.pl

Autor: oprac.red
Źródło: Drewno.pl
Data: 2017-02-07


Ponad 800 wystawców, 55 tys. m2 ekspozycji, setki nowości i rynkowe premiery - w Poznaniu rozpoczęły się największe w Polsce targi budowlane - BUDMA i towarzyszące im w tym roku targi stolarki otworowej WindorTech.

Targi BUDMA rozpoczęteTargi BUDMA rozpoczęteFot. D.Jabłoński

Branża drzewna na poznańskich targach reprezentowane jest przez kilkadziesiąt firm reprezentujące różne segmenty przetwórstwa drewna. Wśród nich podłogi, parkiety, deski tarasowe, schody, stolarka okienna i drzwiowa, konstrukcje drewniane i systemy budowy domów z drewna.

BUDMA 2017BUDMA 2017Fot. D.Jabłoński

W trakcie targów odbywają się m.in. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Parkieciarzy oraz Monteriada - Pokazy profesjonalnego montażu stolarki budowlanej.
Już jutro rozpocznie się też VIII Forum Budownictwa Pasywnego i Efektywności Energetycznej oraz Konferencja naukowo-techniczna „Drewno w budownictwie – kiedy bezpieczne?”

Jednym z najważniejszych klientów Sodra Polska jest segment produkcji konstrukcji drewnianychJednym z najważniejszych klientów Sodra Polska jest segment produkcji konstrukcji drewnianychFot. D.Jabłoński

Polskie Stowarzyszenie Dekarzy organizować będzie Rekord Guinessa w montażu okna dachowego.

Stowarzyszenie Parkieciarze Polscy zaprasza również w piątek (10. luteo) na profesjonalne pokazy, szkolenia dla parkieciarzy, architektów, inwestorów i uczniów.

Interesująca technologia konstrukcji ścian z drewna opracowana przez Hexagon Massiv HolzInteresująca technologia konstrukcji ścian z drewna opracowana przez Hexagon Massiv HolzFot. D.Jabłoński

Drewno.pl obecne jest na targach Budma w pawilonie 3A stoisko 25. Zapraszamy

Targi BUDMA rozpoczęte (Zdjęcia: 8)

Targi BUDMA rozpoczęteBUDMA 2017Jednym z najważniejszych klientów Sodra Polska jest segment produkcji konstrukcji drewnianychInteresująca technologia konstrukcji ścian z drewna opracowana przez Hexagon Massiv HolzNa targach Budma 2017 zobaczyć można technologie obróbki drewna konstrukcyjnego oraz produkcji stolarki otwowrowejFirma Steico i jej partnerzy stworzyli na targach Centrum Budownictwa EnergooszczędnegoBUDMA 2017: konstrukcje drewnianeBUDMA 2017: systemy budownictwa z drewna masywnego

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz