/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
Systemy regałowe na materiały drewniane

Grosjean Solutions Bois: Większa wydajność magazynu umożliwia szybszą reakcję

OHRA

Autor:
Źródło: OHRA
Data: 2017-01-13


Grosjean Solutions Bois jest jednym z największych przedsiębiorstw handlu drewnem i materiałami drewnianymi w obszarze Paryża. Przedsiębiorstwo trzyma w swoim magazynie stale ponad 20.000 artykułów - gwarantuje to szybki czas reakcji oraz krótkie czasy dostaw. Firma Grosjean postawiła na systemy magazynowe OHRA, których konstrukcja z pełnościennej, walcowanej na gorąco stali umożliwia osiągnięcie dużych nośności, wąską zabudowę i tym samym znaczne wykorzystanie przestrzeni magazynowej.

Systemy regałowe na materiały drewniane OHRASystemy regałowe na materiały drewniane OHRAFot. OHRA

Grosjean Solutions Bois oferuje stale swoim klientom na terenie zakładu o powierzchni 15.500 m2 we francuskim Wissous liczny asortyment materiałów drewnianych, paneli, laminatów, parkietu, drewna tarasowego oraz okładzin ściennych. W tym celu przedsiębiorstwo utrzymuje od roku 2003 duże składy zamknięte i otwarte.

Na ich terenie przygotowywane są dla klientów zamówienie na panele o długości do 5,2 mb, drewno konstrukcyjne, jak na przykład wsporniki o długości 13,5 mb lub drewniane płyty warstwowe. Kolejny system regałowy zapewni wydajne składowanie produktów przygotowywanych dla konkretnych klientów poprzez przycinanie na miejscu elementów (za pomocą dwóch sterowanych numerycznie pił, centrum obróbkowego oraz okleiniarki). 

Aby móc zaoferować klientom najbardziej korzystne czasy reakcji oraz dostawy, firma postawiła na systemy regałowe marki OHRA. Przedsiębiorstwo z siedzibą w Kerpen koło Köln jest jednym z wiodących producentów systemów regałowych na potrzeby handlu drewnem. Wszystkie elementy zastosowanych w magazynie Grosjean Solutions Bois pomostów magazynowych, regałów wysięgnikowych i paletowych są wykonane z pełnościennej, walcowanej na gorąco stali. Konstrukcja ta zachowuje również przy uderzeniach przez wózek widłowy swoje własności statyczne i zapewnia dużą nośność oraz kompaktową konstrukcję. Uzupełnione jeszcze w roku 2016 regały wysięgnikowe posiadają na przykład na wysokości 6.850 milimetrów osiem poziomów magazynowych z ramionami wysięgnikowymi o długości 1.850 milimetrów. Konstrukcja regałów umożliwia tym samym optymalne wykorzystanie niezbędnej dla firmy Grosjean powierzchni i jest podstawą do zwiększenia możliwości dostaw przez przedsiębiorstwo. 

O firmie OHRA:

Przedsiębiorstwo OHRA Regalanlagen GmbH mieszczące się w Kerpen koło Kolonii oferuje systemy regałowe i magazynowe między innymi dla handlu w branży budowlanej, metalowej oraz drewnianej. OHRA, lider na rynku europejskim i specjalista w dziedzinie regałów wspornikowych wykorzystuje do produkcji systemów regałowych wyłącznie wysokiej jakości pełnościankowe, walcowane na gorąco, standardowe konstrukcje stalowe. Dzisiaj OHRA w stałym partnerstwie dostawców kompletnych magazynów oraz producentów techniki transportu bliskiego oferuje kompleksowe rozwiązania systemowe w obszarze regałów wspornikowych i paletowych, również jako generalny wykonawca. Powyższe portfolio uzupełniają zautomatyzowane rozwiązania z urządzeniami obsługi regałów, stacjami kompletowania zleceń i swobodnie konfigurowalnym oprogramowaniem magazynowym oraz komputerem dla przepływu towarów. OHRA reprezentowana jest przez własne biura dystrybucji w 13 krajach Europy.

Pozostałe informacje:

OHRA Regalanlagen GmbH
www.ohra.pl
http://regalywspornikowe.pl/
Polska północna: +48 663905555
Polska południowa: +48 605970505
Email: info@regalywspornikowe.pl


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz