/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
EDUKACJA

Akty nadania stopnia zawodowego nauczycielom szkół leśnych

Autor: oprac.red
Źródło: Ministerstwo Środwiska
Data: 2016-12-23


22. grudnia wiceminister środowiska Andrzej Konieczny odebrał ślubowanie i wręczył akty nadania stopnia awansu zawodowego nauczycielom szkół leśnych prowadzonych przez Ministra Środowiska.

Uroczystość nadania stopnia awansu zawodowego nauczycielom szkół leśnychUroczystość nadania stopnia awansu zawodowego nauczycielom szkół leśnychFot. Ministerstwo Środowiska

Po niemal trzyletnim okresie intensywnej pracy, sześcioro nauczycieli ze szkół leśnych, dla których organem prowadzącym jest Minister Środowiska, złożyło ślubowanie i odebrało akty nadania stopnia nauczyciela mianowanego. Nowo mianowani nauczyciele pracują w Zespole Szkół Leśnych w Zagnańsku, Zespole Szkół Leśnych w Goraju, Zespole Szkół Leśnych w Lesku, Technikum Leśnym w Starościnie, Technikum Leśnym w Miliczu oraz Technikum Leśnym w Tucholi.

Stopnie nauczyciela dyplomowanego otrzymało 25 nauczycieli: z Technikum Leśnego w Białowieży, Zespołu Szkół Leśnych w Biłgoraju, Zespołu Szkół Leśnych i Ekologicznych w Brynku, Zespołu Szkół Leśnych w Lesku, Technikum Leśnego w Miliczu, Technikum Leśnego w Starościnie, Technikum Leśnego w Tucholi, Technikum Leśnego w Warcinie oraz w Zespole Szkół Leśnych w Zagnańsku.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz