/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
WYDARZENIA

Budma 2017: Złote Medale MTP przyznane

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Autor:
Źródło: Międzynarodowe Targi Poznańskie
Data: 2016-12-19


Znamy już laureatów konkursu o Złoty Medal MTP targów BUDMA oraz towarzyszącym im targom WinDoor-tech. Nagrody zdobyło aż 29 produktów.

Budma 2017: Złote Medale MTP przyznaneBudma 2017: Złote Medale MTP przyznaneFot. MTP

Sąd Konkursowy pod przewodnictwem prof. dr hab. inż. Józefa Jasiczaka, dyrektora Instytutu Konstrukcji Budowlanych, Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Poznańskiej przyznał Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich, łącznie aż 29 produktom!

Warto przypomnieć, że wszystkie przyznane Złote Medale MTP są równoważne. Wszystkie nagrodzone produkty będzie można zobaczyć podczas poznańskich targów Budma 2017. które odbędą się od 7-10. lutego przyszłego roku.

Wśród nagrodzonych zaszczytnym wyróżnieniem znalazły się:

Bezszczotkowe akumulatorowe wiertarko-wkrętarki serii DS14/DV14/DS18/DV18/DBL2
HITACHI KOKI Co., Ltd., Japonia (Zgłaszający: Hitachi Power Tools Sp. z o.o., Warszawa)
Pawilon 8A stoisko 2

Bezszczotkowe akumulatorowe wiertarko-wkrętarki Hitachi serii DS14/DV14/DS18/DV18/DBL2Bezszczotkowe akumulatorowe wiertarko-wkrętarki Hitachi serii DS14/DV14/DS18/DV18/DBL2Fot. Hitachi

Seria wiertarko-wkrętarek serii DS/DV14/18/DBL2 to efekt zastosowania wydajnych, bezobsługowych silników bezszczotkowych w technologii akumulatorowej, gwarantujący użytkownikowi najwyższą moc wiercenia i wkręcania dzięki najbardziej innowacyjnym rozwiązaniom elektronicznej kontroli procesu roboczego, od sterowania przepływem prądu z akumulatora do silnika bezszczotkowego, kontroli termicznej elementów oraz użytkownika przed skutkami nagłych skutków zaklinowania się narzędzia. Gwałtowny wzrost przeciążenia i momentu obrotowego zostanie zneutralizowany przez system RFC lub zaawansowane sprzęgło przeciążeniowe. Bezpieczeństwo i niezawodność w kompaktowej formie!


Drzwi podnoszono-przesuwne HST-Sky
FAKRO Sp. z o.o., Nowy Sącz
Pawilon 5 stoisko 79 i 80 oraz Pawilon 7 stoisko 26

Drzwi podnoszono-przesuwne Fakro HST-SkyDrzwi podnoszono-przesuwne Fakro HST-SkyFot. Fakro

Drzwi podnoszno-przesuwne HST-Sky firmy FAKRO to nieograniczony widok. Dzięki specjalnej konstrukcji, szyba stałego - nie jezdnego skrzydła zamocowana jest bezpośrednio w ościeżnicy dając tym samym znacznie większą powierzchnię przeszklenia. Drzwi HST-Sky firmy FAKRO to jedyny tego typu produkt na rynku. Drzwi te posiadają wszystkie najnowsze rozwiązania zintegrowane w 1 produkt, dając tym samym najwyższą jakość i komfort obsługi.

Drzwi wewnętrzne DESTINO UNICO
INVADO Sp. z o.o., Dzielna, Ciasna
Pawilon 3A stoisko 45

Drzwi wewnętrzne DESTINO UNICODrzwi wewnętrzne DESTINO UNICOFot. INVADO

Elegancja i nowoczesność to cechy wyróżniające kolekcję Destino Unico. W zależności od preferencji, możemy wybrać drzwi ze wstawkami szklanymi w kolorach: pomarańczowym, wiśniowym, fioletowym, szarym lub czarnym. Rama w skrzydłach Destino Unico wykonana jest z płyty MDF, oklejona okleiną sztuczną. Wypełnienie skrzydła stanowią płyciny o grubości 22 mm, szyba o grubości 4 mm. Szerokość wstawek szklanych wynosi 80 mm. Zgodnie z technologią Invado krawędzie pionowe skrzydeł zostały zaokrąglone.

Okno uchylno-obrotowe FPP-V preSelect²
FAKRO Sp. z o.o., Nowy Sącz
Pawilon 5 stoisko 79 i 80 oraz Pawilon 7 stoisko 26

Okno uchylno-obrotowe FPP-V preSelect²Okno uchylno-obrotowe FPP-V preSelect²Fot. Fakro

Nowe okno FPP-V preSelect2 to rozwinięcie koncepcji poprzedniej wersji unikatowego okna uchylono-obrotowego. Teraz w oknie preSelect2 skrzydło uchylane jest prawie o 30% więcej – aż do kąta 45°. Modyfikacja dotyczy także zmiany umiejscowienia przełącznika w oknie preSelect2. W nowej wersji przełącznik umiejscowiony jest w dolnej części ościeżnicy co zwiększa komfort i łatwość obsługi. Dzięki zastosowanym modyfikacjom w konstrukcji innowacyjnych okuć możliwe wykonanie jest dużych rozmiarów okien jak np. 134x160cm.

PORTA EXTREME RC3 37 dB
PORTA KMI POLAND Sp. z o.o., Sp.k., Bolszewo
Pawilon 5 stoisko 27

Drzwi PORTA EXTREME RC3 37 dBDrzwi PORTA EXTREME RC3 37 dBFot. Porta KMI Poland

Drzwi Porta EXTREME RC 3 37 dB doskonale wpasowują się w strategię Otwórz się na możliwości. Porta dba o jakość swoich produktów oraz ich wysokie parametry, ale to klient decyduje gdzie je zamontuje. Dlatego właśnie drzwi Porta EXTREME RC3 37 dB z powodzeniem sprawdzą się jako antywłamaniowe, zapewnią odpowiednie wyciszenie w miejscach, gdzie cisza jest niezwykle istotna. Ich odporność ogniowa oraz dymoszczelność dodatkowo podnoszą wartość drzwi. Zdecyduj czego potrzebujesz, a pomożemy Ci to zrealizować.

Retro Collection
Producent Podłóg Drewnianych Jawor–Parkiet, Nowe Miasto Lubawskie (Zgłaszający: Przedsiębiorstwo Drzewne JAWOR Antoni Jan Gawiński, Nowe Miasto Lubawskie)
Pawilon 3A stoisko 9

Podłoga "Stary Młyn" z Retro CollectionPodłoga "Stary Młyn" z Retro CollectionFot. Jawor–Parkiet

Kolekcja Retro to linia ręcznie stylizowanych, postarzanych dębowych desek. Finalny wygląd produktu zawdzięczamy szeregowi procesów obróbki drewna – heblowaniu, szczotkowaniu, barwieniu i olejowaniu. Zabiegi te imitują ślady wieloletniego użytkowania i nadają podłodze wyjątkowo rustykalnego charakteru.

Supertermoizolacyjne schody strychowe LTK Energy
FAKRO Sp. z o.o., Nowy Sącz
Pawilon 5 stoisko 79 i 80 oraz Pawilon 7 stoisko 26

Schody strychowe LTK EnergySchody strychowe LTK EnergyFot. Fakro

Schody typu LTK Energy to nowa generacja supertermoizolacyjnych schodów strychowych przeznaczonych do montażu w budynkach gdzie występuje duża różnica temperatur pomiędzy pomieszczeniem użytkowym a nieużytkowym strychem. Zastosowane w schodach innowacyjne rozwiązania zapewniają wysoki komfort użytkowania a supertermoizolacyjna klapa doskonale chroni przed stratami ciepła, dzięki czemu schody LTK polecane są do domów energooszczędnych gdzie duży nacisk położony jest na zminimalizowanie strat ciepła.


SYSTEM EMO – STROPEX – energooszczędny montaż okien
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe STROPEX Spółka Jawna Renata Bruzi, Krzysztof Bruzi, Fabianów
Pawilon 5 stoisko 2

System energooszczędnego montażu okien EMO–STROPEXSystem energooszczędnego montażu okien EMO–STROPEXFot. Stropex

EMO to innowacyjne rozwiązanie dedykowane dla domów energooszczędnych i pasywnych, eliminujące mostki termiczne, zawilgocenia oraz tworzenie się pleśni w obrębie okna, zapewniające bardzo dobrą izolację akustyczną, eliminujące błędy montażowe oraz gwarantujące szczelność okna po zamontowaniu. Pływający sposób montażu eliminuje deformacje i naprężenia ramy okiennej. Nadproże roletowe KZN pozwala uzyskać większy otwór okienny, więcej światła w domu to większy komfort i lepsze samopoczucie.


QUIKSET – ŻYWICZNA MASA MONTAŻOWA
PRIVLAB Sp. z o.o., Kąty Wrocławskie
Pawilon 5 sektor B stoisko 15

Żywiczna masa montażowa QUIKSETŻywiczna masa montażowa QUIKSETFot. PRIVLAB

QUIKSET to innowacyjna masa do osadzania wszelkiego rodzaju słupów w podłożu gruntowym, zarówno drewnianych, stalowych, aluminiowych i z tworzyw sztucznych. Może być stosowana do montażu ogrodzeń drewnianych i stalowych, znaków informacyjnych, elementów placów zabaw i wiele innych urządzeń. Nie wymaga ciężkiego sprzętu ani dostępu do wody i elektryczności. QIOKSET jest alternatywą do ciężkich, brudzących i długo schnących, gotowych mieszanek betonowych w workach. Jeden QUIKSET to nawet 75 Kg betonu.

 

Więcej informacji na temat nagrodzonych produktów: http://www.budma.pl/pl/news/zlote_medale_przyznane/


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz