/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
PŁYTY DREWNOPOCHODNE

Nowy dyrektor operacyjny Pfleiderer Grajewo

Pfleiderer

Autor: oprac. red
Źródło: Pfleiderer
Data: 2016-09-19


15. września 2016r. w skład zarządu Pfleiderer Grajewo SA powołany został Dirk Hardow. Nowy członek zarządu swoje obowiązki będzie pełnił od 1. listopada br.

Nowy dyrektor operacyjny Pfleiderer GrajewoNowy dyrektor operacyjny Pfleiderer GrajewoFot. Pfleiderer

Dirk Hardow obejmie wakujący etat dyrektora operacyjnego, który na początku czerwca w trybie natychmiastowym zwolnił Gerd Schubert (więcej na ten temat tutaj >>>).

Dirk Hardow (urodzony w 1965r.) jest absolwentem Uniwersytetu Technicznego w Hamburgu, gdzie w 1993r. uzyskał dyplom w dziedzinie Inżynierii Przemysłowej i Zarządzania (niem.  Hochschulübergreifender Studiengang Wirtschaftsingenieur ). Od 2011r. związany był z amerykańskim koncernem Owens Illinois Inc., gdzie pełnił funkcję m.in. Wiceprzewodniczącego ds. Operacji Europejskich (sierpień 2011-maj 2015r.), a od października 2013r. pełnił funkcję wiceprezesa zarządu Vetrerie Meridionali, spółki zajmującej się produkcją szkła. Ponadto, od czerwca 2015r. pełnił funkcję Generalnego Menedżera na Europę Południowo-Wschodnią i odpowiadał za działalność operacyjną 11 fabryk we Włoszech i na Węgrzech. Od października 2011r. do kwietnia 2013r. pełnił również funkcję członka rady dyrektorów w Maltha Groep BV, spółce zajmującej się recyklingiem szkła. Wcześniej przez kilkanaście lat pracował na kierowniczych stanowiskach m.in. w Cremer-Group, Rohm and Hass Company oraz H.B. Fuller Company.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz