/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
TECHNOLOGIE

DREMA ponownie uzyskała rekomendację EUMABOIS

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Autor:
Źródło: Międzynarodowe Targi Poznańskie
Data: 2016-09-10


Poznańskie Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi Dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA uzyskały rekomendację EUMABOIS na rok 2017.

Obrady Eumabois w LucernieObrady Eumabois w LucernieFot. MTP

Targi DREMA są już jednym tchem wymieniane razem z najważniejszymi targami branży drzewnej na świecie. Europejska Federacja Producentów Maszyn do Obróbki Drewna Eumabois postanowiła po raz kolejny zakwalifikować targi DREMA do listy targów rekomendowanych członkom Stowarzyszenia na 2017 rok.

 

W szwajcarskiej Lucernie obraduje Kongres Europejskiej Federacji Producentów Maszyn do Obróbki Drewna EUMABOIS. Kongres zatwierdził m.in. listę światowych wystaw obrabiarek do drewna, które oficjalnie poprze w 2017r. Wśród 14 światowych ekspozycji ponownie znalazły się targi DREMA organizowane corocznie w Poznaniu.

 

EUMABOIS jest organizacją non-profit, której celem jest promowanie europejskiego przemysłu obróbki drewna, ochrona jego interesów oraz wszelkie inne kwestie istotne dla jego przedstawicieli. Do głównych zadań Federacji należą kwestie techniczne, marketingowe oraz te oscylujące wokół uczciwej polityki. 

 

Polskę w Lucernie reprezentuje delegacja Stowarzyszenia Producentów Maszyn, Urządzeń i Narzędzi do Obróbki Drewna DROMA, w składzie: Andrzej Półrolniczak i Tomasz Kobierski. 


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz