/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
PODŁOGI DREWNIANE

DREMA 2016: Strefa Parkietu

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Autor: oprac. red
Źródło: Międzynarodowe Targi Poznańskie
Data: 2016-09-08


VII Warsztaty Branży Parkietów i Usług Parkieciarskich oraz egzaminy czeladnicze i mistrzowskie odbywać się będą podczas targów Drema 2016 w ramach Strefy Parkietu.

Warsztaty parkieciarskieWarsztaty parkieciarskieFot. D.Jabłoński

Organizatorem strefy jest Stowarzyszenie Parkieciarze Polscy, które zaprasza na bogaty program wydarzeń, które w terminie 13-16. września 2016r., w pawilonie nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Wszyscy zainteresowani będą mogli wzbogacić się o specjalistyczną wiedzę, tak teoretyczną, jak i praktyczną, z zakresu parkieciarstwa.

W dniach 13. i 14. września br., w Strefie Parkietu, w godz. 11.00 -15.00 odbędzie się OTWARTE SZKOLENIE DLA RZECZOZNAWCÓW PARKIECIARSTWA, podczas którego znakomici eksperci i naukowcy przybliżą najnowsze skomplikowane zagadnienia i problemy związane z realizacją prac parkieciarskich, w szczególności: oceny przygotowania podłoża, zastosowanych materiałów i technologii, wykończenia powierzchni, prawnych aspektów związanych z wykonywaniem czynności rzeczoznawcy.

Wzorem poprzednich edycji warsztatów SPP w porozumieniu z Wielkopolską Izbą Rzemieślniczą stworzyło możliwość zdawania egzaminów na Czeladnika i Mistrza w zawodzie Parkieciarz organizowanych w ramach Warsztatów Parkieciarskich na targach Drema 2016 

W Strefie Parkietu odbywać się będą również pokazy: PROFESJONALNE STANOWISKO PRACY PARKIECIARZA, STOLARZA, CIEŚLI, NAJNOWSZE KOLEKCJE ELEMENTÓW POSADZEK DREWNIANYCH oraz NAJNOWSZE TECHNOLOGIE MONTAŻU I WYKOŃCZENIA POWIERZCHNI.

Więcej informacji na stronie http://www.drema.pl/pl/strefa_parkietu/


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA