/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
MEBLARSTWO

Trio-Line będzie mieć trzecią fabrykę w Wielkopolsce

Autor: oprac red.
Źródło: Pananttoni Europe
Data: 2016-08-26


Panattoni Europe poinformował, że na zlecenie duńskiej firmy Trio Line zrealizuje inwestycję produkcyjno-magazynową w Plewiskach k. Poznania o powierzchni ponad 32.200 m2.

Trio-Line będzie mieć trzecią fabrykę w WielkopolsceTrio-Line będzie mieć trzecią fabrykę w WielkopolsceFot. Pananttoni Europe

Trio Line to trzeci co do wielkości zewnętrzny producent mebli w Europie, specjalizujący się w realizacji ekskluzywnych produktów tapicerowanych i ich montażu na zlecenia projektantów i designerów.

 

Panattoni Europe zrealizuje dla duńskiej firmy obiekt o łącznej powierzchni przekraczającej 32.200 m2. Część produkcyjna będzie liczyć ok. 21 000 m2, magazynowa 9032 m2, a biurowa blisko 2200 m2. Inwestycja zrealizowana zostanie w Plewiskach pod Poznaniem, a przewidziany termin jej finalizacji to pierwszy kwartał 2017r. 

 

Trio Line posiada obecnie dwa zakłady produkcyjne zlokalizowane w Wielkopolsce. Nowa inwestycja ma być ich konsolidacją i jednocześnie zwiększeniem dotychczasowych możliwości produkcyjnych, w tym zatrudnienia. Obiekt położony będzie w Plewiskach pod Poznaniem między ważnymi węzłami komunikacyjnymi autostrady A2/S11. Łączą one Berlin z Warszawą - Węzłem "Poznań Zachód" i Węzłem "Komorniki" i umożliwiają szybkie dostarczenie produktów do hubów przeładunkowych na terenie Polski i Niemiec. Z punktu widzenia Trio Line jest to strategiczna lokalizacja – firma dostarcza swoje produkty przede wszystkim na rynek niemiecki i do zachodniej części Europy.

 

-Decyzja o wynajmie nowej powierzchni magazynowo-produkcyjnej związana była z potrzebą konsolidacji naszych dotychczasowych jednostek oraz optymalizacji procesu produkcyjnego. Dynamiczny rozwój w ostatnich latach pozwolił na nową inwestycję, dzięki której będziemy mogli oferować jeszcze bardziej zaawansowane rozwiązania i usług naszym klientom - komentuje Mads Østergaard, Vice President w Trio Line.  


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz