/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
MEBLARSTWO

DREMA DZIECIOM - Zapraszamy do współpracy!

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Autor:
Źródło: Międzynarodowe Targi Poznańskie
Data: 2016-08-24


Projekt DREMA DZIECIOM ponownie zagości na Międzynarodowych Targach Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA 2016! Podobnie jak w ubiegłym roku, meble wyprodukowane w pokazowej fabryce pracującej na żywo podczas targów, przekazane zostaną z pomocą Caritas Archidiecezji Poznańskiej do wybranych domów dziecka. Plan produkcyjny zakłada wytworzenie 25 zestawów mebli do pokoju dziecięcego, którego skład stanowią: łóżko z materacem, szafa, biurko.

Projekt mebli, które produkowane będą podczas tegorocznej akcji DREMA DZIECIOMProjekt mebli, które produkowane będą podczas tegorocznej akcji DREMA DZIECIOMFot. MTP

DREMA DZIECIOM to wyjątkowa idea, która łączy szczytny cel przyświecający uczestnikom z prezentacją możliwości polskich producentów maszyn i narzędzi do obróbki drewna. Państwa firma może współtworzyć ją z nami! Przy wytwarzaniu mebli założono wykorzystanie najnowszych technologii oraz materiałów konstrukcyjnych. Cała produkcja obejmuje procesy takie jak: obróbka płyt meblowych (płyta wiórowa laminowana, sklejka), okleinowanie wąskich płaszczyzn, uszlachetnianie powierzchni elementów drewnianych (olejowanie), montaż okuć i pakowanie wyrobów gotowych.

 

Zapotrzebowanie pokazowej fabryki mebli to m.in.: płyta wiórowa laminowana (biała oraz kolory pastelowe), obrzeże 2 mm (dopasowane kolorystyczne pod płytę wiórową laminowaną), sklejka różne grubości, centrum obróbcze CNC (do nestingu), centrum obróbcze CNC 4 osiowe, centrum wiertarskie, pilarka formatowa, okleiniarka prostoliniowa, szlifierka szerokotaśmowa, szlifierka do krawędzi, system instalacji odpylania, linia do olejowania, oleje do uszlachetniania powierzchni elementów - sklejka, elektronarzędzia na stanowiska montażowe, stoły montażowe, automat do zbijania stelaży do łóżek, materace, krzesła/fotele do biurek (młodzieżowe), stojaki do suszenie elementów po malowaniu - olejowaniu, okucia (podpórki półek, złącza mimośrodowe do łóżek, złącza do korpusów - wiercenia na szerokiej powierzchni, systemy mocowania ściany tylnej mebli skrzyniowych, wkręty do drewna różnego rodzaju, kołki meblowe, narzędzia do obróbki (frezy, wiertła, piły), papiery ścierne, klej do montażu mebli, klej topliwy do obrzeży, pakowanie gotowych wyrobów, po zakończeniu produkcji transport mebli do wskazanych placówek/placówki - dla potrzebujących dzieci.

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Szczegółowe informacje o projekcie Drema Dzieciom na stronie Wydziału Technologii Drewna UP w Poznaniu oraz na stronie targów Drema w zakładce Drema Dzieciom.

 

Kontakt:

Koordynator projektu DREMA DZIECIOM

Dr inż. Krzysztof Wiaderek

krzysztof.wiaderek@up.poznan.pl

tel. 517 787 727


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz