/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
WYDARZENIA

Targi Leśne EKO-LAS - najlepszy grunt pod nowe kontakty

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Autor:
Źródło: Międzynarodowe Targi Poznańskie
Data: 2016-08-22


Targi Gospodarki Leśnej, Przemysłu Drzewnego i Ochrony Środowiska EKO-LAS rozpoczną się już 1. września 2016 roku. Organizator wspólnie z wystawcami, przedstawicielami związków, stowarzyszeń oraz mediami branżowymi przygotował wiele innowacyjnych rozwiązań, które niebawem będą mieć swoją odsłonę właśnie w Janowie Lubelskim.

Targi Leśne EKO-LAS - najlepszy grunt pod nowe kontaktyTargi Leśne EKO-LAS - najlepszy grunt pod nowe kontaktyFot. MTP

Targi EKO-LAS organizowane przez Międzynarodowe Targi Poznańskie, to jedyne tak wielkie wydarzenie skierowane do sektora leśnego w Polsce, które w całości organizowane jest na terenach leśnych. Od lat Targi EKO-LAS stanowią najlepszą okazję do prezentacji aktualnych trendów, technologii i nowości produktowych. Lokalizacja imprezy w naturalnych warunkach daje możliwość wydobycia praktycznych zalet maszyn do pozyskiwania, zrywki czy wywozu drewna. EKO-LAS to sprawdzona marka, którą doceniają przedstawiciele branży leśnej zainteresowani innowacyjnymi rozwiązaniami, wymianą wiedzy i doświadczeń. Atutem Targów jest szeroki zakres tematyczny skierowany do profesjonalnych zwiedzających oraz wysoki poziom merytoryczny wydarzeń towarzyszących współtworzonych z partnerami z branży leśnej.

 

Targi EKO-LAS to największe święto dla branży leśnej nie tylko w Polsce, ale i Europie Środkowo-Wschodniej. W historii Targów nawiązane zostały silne relacje, na które cały zespół pracował latami. Poprzednia edycja wydarzenia postawiła wysoko poprzeczkę. – Dlatego dołożyliśmy wiele starań, by udało się nam pobić rekordy w każdej kategorii sprzed dwóch lat – tłumaczy Jakub Patelka, dyrektor projektu. Efektem będzie bogata prezentacja maszyn i urządzeń z branży leśnej, która z pewnością zadowoli zwiedzających. Na Targach pojawią się zarówno liderzy branży leśnej, jak i firmy o wąskim profilu działalności. 

 

Targi EKO-LAS to przewodnik po polskich i zagranicznych markach leśnych. Na Targi zapraszają m.in.: Arcon Polska, Agromet, Buro Handlowe RUDA Sp. z o.o., Sp. k., Hempol, Hifi Filter, Husqvarna, Hylmet, Kampania Leśna, John Deere, Rottne Polska, Komatsu, Profesjonalne Maszyny Leśne, For Tech Serwis, Gremo, Ecolog, AGCO, LKT, Makita, OTL Jarocin, Pewag, Rottne Polska  Kopa-Kamiński, Silvapolc S.A., S.C. Irum SA, Takma, Tenkomet, Twoforest, Wimar i inne. 

 

Dbając o kompletną informację dla zwiedzających i wzmocnienie rozpoznawalności nowych produktów każde z innowacyjnych rozwiązań zostanie oznaczone znakiem NOWOŚĆ. Obecność prekursorskich pomysłów nagrodzonych prestiżową nagrodą – Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich – zostanie również odnotowana na mapach i w materiałach informacyjnych.

 

EKO-LAS to miejsce spotkań biznesowych. Czas spędzony na Targach umożliwi nawiązanie kontaktów handlowych oraz poszerzenie wiedzy, dzięki udziałowi w licznych wydarzeniach towarzyszących. Przedstawicieli branży leśnej zainteresowanych przyjazdem na Targi zapraszamy do rejestracji oraz pobierania bezpłatnych  zaproszeń na Targi za pomocą serwisu www.mtp24.pl

 

Najważniejsze informacje o Targach: 

Ceny biletów >>>

Katalog wystawców >>>

Złote Medale >>>

Nowości >>>

Informator dla zwiedzających >>>

Zgłoś grupę >>>

 

Więcej informacji na temat Targów oraz programu wydarzeń znaleźć można na www.ekolas.mtp.pl


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz