/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
EDUKACJA

WTD SGGW ogłasza nabór na studia doktoranckie

WTD SGGW

Autor: oprac. red
Źródło: WTD SGGW
Data: 2016-07-25


Wydział Technologi Drewna SGGW w Warszawie ogłosił nabór na czteroletnie studia doktoranckie w dziedzinie nauki leśne w dyscyplinie drzewnictwo.

Wydział Technologi Drewna SGGW w WarszawieWydział Technologi Drewna SGGW w WarszawieFot. WTD SGGW

Zgodnie z zarządzeniem Rektora SGGW, na studia doktoranckie z zakresu drzewnictwa prowadzone przez warszawski Wydział Technologii Drewna w latach 2016-2020 może zostać przyjętych 8 kandydatów.

 

Osoby ubiegające się o przyjęcie na studia doktoranckie powinny cechować się uzdolnieniami i zainteresowaniami przyrodniczo-technicznymi, znajdującymi swój wyraz w dobrych wynikach w nauce na studiach pierwszego oraz drugiego stopnia. Powinny też wykazywać szczególne zamiłowanie i predyspozycje do pracy o charakterze naukowo-badawczym. Kandydatami mogą być osoby mające tytuł magistra lub równorzędny. Postępowanie ma charakter konkursowy i uwzględnia: średnią ze studiów pierwszego i drugiego stopnia (lub jednolitych magisterskich), dotychczasową aktywność naukową kandydata oraz wynik rozmowy kwalifikacyjnej.

 

Na stanowisko kierownika studiów powołany został dr hab. Mariusz Mamiński.

 

Szczegółowe informacje znajdują się na stronach internetowych WTD (http://wtd.sggw.pl/Content/studia-iii-stop) oraz udzielane są pod numerem telefonu (22) 59 38 527 lub e-mail: doktorat_wtd@mail.sggw.pl.

 

Termin składania zgłoszeń i dokumentów upływa 02. września 2016r. do godz. 12:00.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA