/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
TARGI

DREMA zaprasza wystawców do promowania nowości

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Autor:
Źródło: Międzynarodowe Targi Poznańskie
Data: 2016-07-12


Wrześniowe targi DREMA w Poznaniu to doskonała okazja do wypromowania nowości produktowych. Nowości na targach Drema i Złoty Medal MTP to dwie kompleksowe oferty promocyjne kierowane do uczestniczących w imprezie wystawców.

DREMA zaprasza wystawców do promowania nowościDREMA zaprasza wystawców do promowania nowości

Razem możemy więcej - NOWOŚCI NA TARGACH DREMA 2016

Nowości są źródłem postępu technologicznego każdej z branż, znacząco wzbogacają ofertę targową, a co za tym idzie - z pewnością są doceniane przez profesjonalistów! Dlatego warto skorzystać z możliwości zaprezentowania najnowszych produktów, technologii oraz usług podczas Międzynarodowych Targów Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA 2016. Z pomocą przyjdą Tobie narzędzia oferowane przez MTP.

 

Imprezy targowe, i związana z nimi obecność tysięcy osób, które w poszukiwaniu najnowocześniejszych produktów lawirują pomiędzy stoiskami i zwiedzają ekspozycję przedstawioną na  terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, to świetna okazja do zaprezentowania swojej oferty firmowej i dotarcia do świadomości klientów, a co za tym idzie – wyprzedzenia konkurencji. Targi DREMA 2016, które odbędą się w terminie 13-16. września br., stwarzają niepowtarzalna szansę, by wypromować najnowsze produkty, technologie i usługi sygnowane konkretną marką.

 

Nowe produkty stanowią największą atrakcję dla gości targowych. W wyeksponowaniu nowości targowych pomaga specjalne oznakowanie stoiska. Rozpoznawalny wśród zwiedzających znaczek „NOWOŚĆ” naklejony w pobliżu promowanego produktu sprawia, że mocniej wyróżnia się on na tle ekspozycji, dzięki temu nowości oferowane przez daną firmę będą znacznie lepiej widoczne i przyciągną na stoisko zainteresowaną grupę odbiorczą.

 

Zgłoś się do Konkursu o Złoty Medal MTP i zdobądź pakiet unikalnych korzyści!

Do 15. lipca br., w ramach udziału w Międzynarodowych Targach Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA 2016, można zgłaszać produkty, które będą rozpatrywane w prestiżowym Konkursie o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich.

 

Złoty Medal MTP to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku, która jest przyznawana – po wnikliwej ocenie ekspertów – innowacyjnym produktom najwyższej jakości. Już teraz zgłoś swój produkt i zdobądź pakiet unikalnych korzyści. Sąd Konkursowy, czyli zespół ekspertów, w którego skład wchodzą wybitni specjaliści reprezentujący branże: innowacji, technologii, maszyn i pionierskich rozwiązań, poszukuje produktów  nowoczesnych, innowacyjnych i wytworzonych w oparciu o najwyższej klasy technologie. Złoty Medal MTP jest zatem  potwierdzeniem doskonałości produktu i w konsekwencji elementem jego promocji na rynku.

 

Laureat Złotego Medalu otrzymuje Pakiet medalisty - komplet materiałów promocyjnych, które wystawca będzie mógł użyć w kampanii promocyjnej: Złoty Medal, logotyp, materiały prasowe, szablon reklamy prasowej „Zdobywca Złotego Medalu MTP” oraz film i zdjęcia z gali nagród. Ponadto, szeroka kampania promocyjna laureatów, przygotowana przez MTP, przewidziana jest przed, w trakcie i po zakończeniu targów DREMA 2016 (informację pojawią się w: firmowych reklamach, materiałach drukowanych, newsletterach, na stronie internetowej oraz dzięki współpracy z Partnerem Medialnym – w publikacjach w Gazecie Wyborczej). Produkty nagrodzone Złotym Medalem prezentowane będą również na ekskluzywnym stoisku zlokalizowanym w centrum ekspozycji targowej - Strefa Mistrzów.

 

Po werdykcie Sądu Konkursowego i przyznaniu Złotych Medali wybranym produktom, zaczyna się kolejny etap rywalizacji - plebiscyt Złoty Medal - Wybór Konsumentów, w którym o zwycięzcy decydują profesjonaliści i internauci. Głosowanie jest możliwe w czasie trwania targów DREMA 2016 w dniach 13-16. września br., gdzie swoje głosy można oddawać na specjalnie przygotowanych stoiskach - Strefach Mistrzów, oraz jeszcze przez miesiąc po zakończeniu targów będzie można głosować za pośrednictwem strony internetowej.

 

Więcej informacji na stronie www.drema.pl w zakładce ZŁOTY MEDAL MTP


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz