/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
TECHNOLOGIE

sia Abrasives zakończyła transakcję przejęcia polskiego partnera

Autor: oprac. red
Źródło: sia Abrasives
Data: 2016-07-07


Szwajcarska spółka sia Abrasives AG, wchodząca w skład Grupy Bosch przejęła udziały swojego polskiego partnera, spółki BTS (Biuro Technologiczne) z siedzibą w Goleniowie. Transakcja została sfinalizowana 1 lipca br.

Zakład w GoleniowieZakład w GoleniowieFot. sia Abrasives

sia Abrasives specjalizuje się w produkcji producent systemów szlifowania. Firma BTS współpracuje ze szwajcarskim przedsiębiorstwem od ponad 25 lat i jest odpowiedzialna za konfekcjonowanie i dystrybucję w Polsce i w krajach bałtyckich. Po połączeniu ze spółką sia Abrasives, BTS planuje stopniowo rozszerzać swoją działalność, a także przejąć produkcję systemów szlifowania oraz magazynowania materiałów bazowych, które obecnie są zlokalizowane w Szwajcarii. BTS zmieni nazwę na sia Abrasives Polska.

 

Wejście spółki BTS w struktury sia Abrasives i dołączenie do Grupy Bosch, stanowi szansę na rozwój dla polskiej firmy. Z kolei spółka sia Abrasives dzięki tej transakcji utrzyma wysoką jakość systemów szlifowania oraz ugruntuje swoją pozycję wiodącego dostawcy systemów szlifowania na rosnącym rynku Europy Wschodniej.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz