/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
MEBLARSTWO

Wystartowała 11. edycja Konkursu Diament Meblarstwa

Autor:
Źródło:
Data: 2016-06-15


Rozpoczęło się przyjmowanie zgłoszeń do jednego z najbardziej prestiżowych konkursów meblarskich w Polsce. „Diament Meblarstwa 2017”.

Pierwszą, zauważalną zmianą, dokonaną podczas tegorocznej, 11. edycji, jest nowy layout strony internetowej konkursu, dzięki któremu stała się ona nowoczesna, przejrzysta, zyskała czytelny układ treści i intuicyjną nawigację. O kolejnych niespodziankach będziemy informować na bieżąco.

 

W ub. r., korzystając z jubileuszu 10-lecia, postawiono na nową identyfikację wizualną Konkursu. Pojawiły się nowy logotyp oraz statuetka, zaprojektowane przez dr hab. artystę rzeźbiarza Jarosława Perszko, prof. Politechniki Białostockiej, a także katalog konkursowy w nowej odsłonie. Organizatorzy konkursu postanowili też rozszerzyć jego formułę, tak aby oprócz mebli, obejmował on również inne elementy wyposażenia wnętrz. Aktualnie zgłoszenia przyjmowane są w 21 kategoriach produktowych, w ramach których uczestnicy mają możliwość wyboru klasy: standard lub premium, a także w dwóch dodatkowych kategoriach (marketing i komunikacja oraz wizje), bez podziału na klasy. W tym roku startuje także nowa kategoria: „młody design”, w ramach której studenci oraz ubiegłoroczni i tegoroczni absolwenci szkół i uczelni wyższych mogą zgłaszać swoje projekty mebli i elementów wyposażenia wnętrz.

 

Produkty do konkursu Diament Meblarstwa 2017 można zgłaszać do 16. października br.

 

Wyboru zwycięzców dokona specjalnie powołane jury, w skład którego wchodzą: architekci, projektanci wnętrz, designerzy, blogerzy, przedstawiciele mediów i organizacji, naukowcy i eksperci z branży meblarskiej, przedstawiciele handlu, technolodzy produkcji, przedstawiciele hurtowni oraz firm patentowych i atestowych. Ocenie poddane zostaną wzornictwo i zgodność z aktualnymi trendami, innowacyjność i zaawansowanie technologiczne, funkcjonalność i ergonomia oraz ogólna prezencja produktu. 

 

Oficjalne zakończenie konkursu, podczas uroczystości wręczenia nagród zwycięzcom, zaplanowane zostało na 6. grudnia br. Gala finałowa odbędzie się w Warszawie.

 

Na potrzeby konkursu wydany zostanie specjalny katalog konkursowy, w którym zaprezentowane zostaną wszystkie produkty zgłoszone do 11. edycji Diamentu Meblarstwa. 

 

Zachęcamy również do zapoznania się z nowym wyglądem i nowymi funkcjonalnościami strony internetowej konkursu: www.diamentmeblarstwa.pl  

 

Organizatorami konkursu Diament Meblarstwa są: Meble.pl S.A. oraz Wydawnictwo meble.pl sp. z o.o. 

Portal Drewno.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

 

W załączonym pliku PDF znajduje się Regulamin konkursu „Diament Meblarstwa 2017” >>>


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz