/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
LEŚNICTWO

Targi EKO-LAS: Jesienne spotkanie dla branży leśnej

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Autor:
Źródło: Międzynarodowe Targi Poznańskie
Data: 2016-06-08


Międzynarodowe Targi Poznańskie już we wrześniu zamienią las w Janowie Lubelskim w niezwykle spektakularne i jedyne w naszym kraju widowisko z dynamicznymi pokazami maszyn wykorzystywanych do pozyskiwania, zrywki czy wywozu drewna. Leśne show odbędzie się w dniach 1-3. września 2016 roku. XV edycja wydarzenia po raz kolejny stanie się okazją do prezentacji aktualnych trendów, technologii i nowości produktowych.

Targi EKO-LASTargi EKO-LASFot. MTP

Targi Gospodarki Leśnej, Przemysłu Drzewnego i Ochrony Środowiska EKO-LAS będą wyjątkowym eventem, dostarczającym gościom niespotykanych emocji,  dzięki wielości wydarzeń, nie tylko tych odbywających się w naturalnych warunkach. Organizatorzy we współpracy z najważniejszymi mediami i stowarzyszenia branżowymi w programie przewidzieli też cykl interesujących prelekcji poruszających m.in. tematykę rynku usług leśnych i lasów prywatnych.

 

-Targi EKO-LAS z uwagi na swój rozmach, bogaty program wydarzeń towarzyszących oraz pokaźną powierzchnię ekspozycyjną, przygotowywane są ze znacznym wyprzedzeniem. Organizacja jedynego w naszym kraju spotkania dla branży leśnej nastawionego na prezentację maszyn i sprzętu nowej generacji, wymaga zaangażowania, wiedzy oraz profesjonalizmu - tłumaczy Jakub Patelka, dyrektor projektu. -Sukces targów nie zależy jednak tylko i wyłącznie od skali podjętych przez zespół organizacyjny wysiłków, ale też przebiegu współpracy z najważniejszymi związkami,  stowarzyszeniami, mediami branżowymi oraz wiodącymi w branży leśnej dostawcami, która w ostatnim czasie nabrała rozpędu - dodaje. 

Targi EKO-LASTargi EKO-LASFot. MTP

Sprawdzone marki na Targach EKO-LAS

Targi EKO-LAS to jedyne tak wielkie wydarzenie skierowane do sektora leśnego w Polsce, które w całości organizowane jest na terenach leśnych. Od lat Targi EKO-LAS stanowią najlepszą okazję do prezentacji dynamicznie zmieniających się trendów oraz innowacyjnych rozwiązań. Lokalizacja imprezy w naturalnych warunkach daje możliwość wydobycia praktycznych zalet maszyn do pozyskiwania, zrywki czy wywozu drewna. EKO-LAS to sprawdzona marka, którą doceniają przedstawiciele branży leśnej zainteresowani wymianą wiedzy i doświadczeń.

Znaczny potencjał wydarzenia dostrzegają także wiodący w branży producenci i dystrybutorzy. Podczas tegorocznej edycji pojawią się m.in.: Arcon Polska, Agromet, Hempol, Hifi Filter, Husqvarna, Hylmet, LKT, Makita, OTL Jarocin, Pewag, Rottne Polska Kopa-Kamiński, Silvapolc S.A., S.C. Irum SA, Takma, Tenkomet, Twoforest, Wimar. Wielu z wystawców jak: BL System, Forex Polska czy Arcon Polska, zapowiedziało także pokazy herwesterów i forwarderów. 

Targi EKO-LASTargi EKO-LASFot. MTP

Bardzo dobrze przygotowana infrastruktura

EKO-LAS to wydarzenie wspomagające rozwój i promocję branży leśnej. To  doskonały czas na, czerpanie inspiracji i spotkania ze znanymi w kraju autorytetami. Udział w Targach daje przedsiębiorcom wiele nowych możliwości. Do dyspozycji wystawców będzie bardzo dobrze przygotowana infrastruktura, komfortowe warunki wystawiennicze i sprawny serwis techniczny ze strony organizatorów. Ekspozycja zostanie podzielona tematycznie, co ułatwi zwiedzającym  dotarcie do interesujących ich produktów. Firmy, które wezmą udział w Targach mogą liczyć na elastyczną ofertę dostosowaną do ich potrzeb i możliwości. 

Targi EKO-LASTargi EKO-LASFot. MTP

Partnerem strategicznym Targów EKO-LAS po raz kolejny zostały Lasy Państwowe, które pomogły perfekcyjnie przygotować teren wystawy pod ekspozycję ciężkiego sprzętu, jak i dróg umożliwiających wystawcom bezpieczny dojazd w czasie montażu i demontażu. Dzięki zaangażowaniu i pomocy ze strony gminy na wszystkich drogach prowadzących na Targi EKO-LAS zostanie położony asfalt. 

Targi EKO-LASTargi EKO-LASFot. MTP

-Dla wystawców aspekt biznesowy Targów i nawiązanie kontaktów handlowych to priorytet. Dlatego zadbamy o obecność fachowej publiczności - zapewnia Jakub Patelka. -Liczymy, że dzięki wysokiemu poziomowi merytorycznemu i organizacyjnemu wydarzenia, a także szerokiej promocji Targi odwiedzą właściciele Zakładów Usług Leśnych oraz ich pracownicy, przedstawiciele Lasów Państwowych, rolnicy i właściciele lasów prywatnych, pracownicy przedsiębiorstw przemysłu drzewnego, przedsiębiorstw komunalnych, energetycznych, budowy dróg i mostów, a także osoby z Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej oraz  grupy szkolne. 

Ważnym elementem wspierającym obecność firm z branży leśnej na Targach EKO-LAS jest konkurs Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich. Każdym wystawca może zgłosić swój produkt lub usługę do udziały w tym konkursie. Złoty Medal to niezwykle rozpoznawalne na rynku wyróżnienie, które podkreśla innowacyjność oraz wysoką jakość produktu lub usługi, szeroko promowanego w mediach na miesiąc przed Targami.  

 

Dla zwiedzających 

Organizatorzy przygotowali wiele innowacji dla zwiedzających, które z pewnością ich usatysfakcjonują. Goście targowi mogą liczyć na bogatą ofertę wystawienniczą oraz pokaźną ekspozycję. Profesjonaliści uczestniczący w Targach będą mogli wziąć udział w cyklu prelekcji poruszających najistotniejsze problemy branży. Na uwagę zasługuje również fakt, iż grupy zorganizowane mogą liczyć na tańsze bilety wstępu na Targi. 

 

Więcej informacji na www.ekolas.mtp.pl 


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Co to jest "event"???

panie redaktorze bez nazwy

Janosik [64]Odpowiedz na ten komentarz2016-06-28 09:18:02

Zgłoś nadużycie

Event to określenie, które coraz częściej w języku polskim jest synonimem ...

słowa "wydarzenie", chociaż pod względem marketingowym nie jest mu do końca równoznaczne.

Rozumiem, że pytanie jest prowokacyjne, ale z reguły nie ingerujemy w teksty dostarczone (np. sponsorowane). W tym przypadku przez Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Dominik Jabłoński [428]Odpowiedz na ten komentarz2016-06-29 01:14:38

Zgłoś nadużycie

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz