/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Zmarł Wiesław Nowakowski

Lasy Państwowe

Autor: oprac. dja
Źródło: Lasy Państwowe
Data: 2016-06-01


26. maja 2016r. po ciężkiej chorobie, zmarł Wiesław Nowakowski, wieloletni naczelnik Wydziału Gospodarki Drewnem Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Poznaniu. Miał 62 lata.

Jego droga zawodowa wiodła od stanowiska stażysty poprzez kolejno pełnione funkcje, aż do nadleśniczego terenowego Obrębu Jemielno w Nadleśnictwie Góra Śląska. Następnie pracował w Okręgowym Zarządzie Lasów Państwowych w Poznaniu na stanowisku starszego specjalisty ds. normalizacji i brakarstwa. Od 1992r. (po zmianie nazwy jednostki) pełnił te funkcje w Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Poznaniu. Zwieńczeniem kariery zawodowej Wiesława Nowakowskiego było objęcie stanowiska naczelnika Wydziału Gospodarki Drewnem. Niestety, ciężka choroba nie pozwoliła mu na realizację w dalszej pracy zawodowej, do której podchodził z dużym zaangażowaniem.

Przez współpracowników zapamiętany został jako człowiek niezwykle pogodny, życzliwy, pełen optymizmu (nawet w trudnym okresie choroby), odnoszący się z szacunkiem do innych ludzi. Wśród drzewiarzy ceniony był za otwartość i zaangażowanie jakie wkładał w rozwiązywanie problemów powstających podczas współpracy z wielkopolskimi nadleśnictwami.

 


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Swietny fachowiec i dobry czlowiek!

Swietny fachowiec i dobry czlowiek!

M.Rudawski [12]Odpowiedz na ten komentarz2016-06-02 03:44:43

Zgłoś nadużycie

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz