/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
PŁYTY DREWNOPOCHODNE

Forte zawarło umowy na dostawę technologii dla fabryki płyt wiórowych

Forte

Autor: oprac red.
Źródło: Forte
Data: 2016-06-01


Zarząd Fabryk Mebli Forte SA poinformował o zawarciu szeregu umów związanych z realizacją inwestycję polegającą na budowie fabryki płyt wiórowych w Suwałkach. Łączna wartość umów to ponad 58 mln euro.

Forte zawarło umowy na dostawę technologii dla fabryki płyt wiórowychForte zawarło umowy na dostawę technologii dla fabryki płyt wiórowychFot. Drewno.pl

Trzy umowy dotyczące dostaw technologii wykorzystywanych do produkcji płyt wiórowych zawarto 30. maja z Siempelkamp Maschinen- und Anlagenbau GmbH (Niemcy), Büttner Energie - und Trocknungstechnik GmbH (Niemcy) oraz  PAL SRL (Włochy).

 

Umowa z Siempelkamp obejmuje zaprojektowanie, dostawę, instalację oraz uruchomienie części linii produkcyjnej do produkcji płyt wiórowych o łącznej wartości 23,650 mln euro. Przewidywany termin zakończenia realizacji umowy to lipiec 2018r.

 

Identyczny zakres mają umowy pozostałe dwie umowy. Wartość kontraktu z firmą Büttner to 15,0 mln euro, a przewidywany termin jego zakończenia to marzec 2018r. 

 

Umowa z  PAL SRL ma wartość 19,500 mln euro i ma zostać wykonana do maja 2018r.

 

Zgodnie z komunikatem, wszystkie umowy zostały scedowane na Tanne sp. z o.o. - podmiot zależny od FM Forte, która realizuje inwestycję.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA