/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
MEBLARSTWO

Otwarto pierwszy salon pokazowy okuć Häfele

Autor: oprac. pks
Źródło: Häfele
Data: 2016-03-21


W Bielsku-Białej otwarto pierwszy w Polsce salon pokazowy marki Häfele, w którym stolarze ze Śląska mogą na własne oczy przekonać się o zaletach okuć meblowych i budowlanych.

Otwarto pierwszy salon pokazowy okuć HäfeleOtwarto pierwszy salon pokazowy okuć HäfeleFot. Häfele

Bielski salon pokazowy Häfele to pierwsze i jak na razie jedyne miejsce w Polsce, w którym zarówno producenci mebli, jak i klienci indywidualni szukający wysokiej klasy rozwiązań, mogą poznać szeroką ofertę okuć meblowych. Na miejscu mają okazję przekonać się o funkcjonalności i wygodzie nowoczesnych rozwiązań.

 

-Największą wartością tego unikatowego salonu jest fakt, że każdy może na żywo zobaczyć jak działają zawiasy, podnośniki do klap czy cargo. Wszystko dzięki temu, że okucia są umieszczone za frontami z przezroczystej plexi – mówi Jakub Malinowski, ekspert ds. okuć meblowych w firmie Häfele.

 

Według założeń działalność salonu ma pomóc zwiększyć świadomość odbiorców produktów dotyczącą jakości niemieckich okuć i ich technologicznego zaawansowania. Dzięki temu, architekci i producenci mebli, a także klienci indywidualni mają szansę lepiej poznać zalety, jakie niesie ze sobą zastosowanie rozwiązań Häfele. 

 

Na miejscu znajdują się m.in. uchwyty meblowe, systemy szuflad, prowadnice, sortowniki na odpady, zawiasy, podnośniki frontów czy systemy oświetleniowe. Dodatkowo dzięki ekspozycji można się dowiedzieć, jaka jest różnica między zimną i ciepłą barwą światła w meblu i który wariant będzie najlepszy w każdym indywidualnym przypadku.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz